Ana Sayfa Gündem Eroğlu ve Denktaş devrede!

Eroğlu ve Denktaş devrede!

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, futbolcuların Türkiye’ye transferinde kulüplerin mağduriyetini ortadan kaldırmak için Cumhurbaşkanı Eroğlu ve Spor Bakanı Denktaş ile görüştü.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Eroğlu ve Denktaş devrede!

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu,kulüplerin hiçbir karşılık almadan futbolcularının Türkiye BAL ligi takımlarına transfer olurken kulüplerin mağdur olmasını ortadan kaldırmak için Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’tan yardım istedi.

Dün Eroğlu ve Denktaş’la ayrı ayrı görüşen Sertoğlu,bu konuda gereken adımların atılacağı yönünde  söz aldığını söyledi.

Futbolcularımızın Türkiye takımlarına transferinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Hasan Sertoğlu, “Futbolcularımız giderken kendilerini yetiştiren kulüplerini de düşünmeleri gerektiğini,karşılık almadan futbolcu kaybeden kulüplerin yeni futbolcular yetiştirme konusunda sıkıntı yaşayacağını söyledi.

Bu konuda Kulüpler Birliği ile birlikte hareket ettiklerini de söyleyen Hasan Sertoğlu,bu girişimlerden sonuç almamaları durumunda ülke futbolunu durdurmak zorunda kalacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık