Ana Sayfa Gündem ESKİ SEVGİLİ BARIŞMADI, 13 KEZ BIÇAKLANDI

ESKİ SEVGİLİ BARIŞMADI, 13 KEZ BIÇAKLANDI

Gönyeli’de temizlikçi olarak çalışan Gülbahar Ulutekin’in 13 bıçak darbesi ile ödlüren Fatih Çıkrıkçı dün sabah yeniden Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2018 Salı 10:26
ESKİ SEVGİLİ BARIŞMADI, 13 KEZ BIÇAKLANDI

Gönyeli’de temizlikçi olarak çalışan Gülbahar Ulutekin’in 13 bıçak darbesi ile ödlüren Fatih Çıkrıkçı dün sabah yeniden Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı. Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde Adli Şube’de görev yapan Müfettiş Muavini Emirali Gürler olayla ilgili bularuları aktardı. Gürler, zanlı Fatih Çıkrıkçı’nın 31 Ekim’de saat 10.30’da Gönyeli’de Akgünler Sokak’ta ayrıldığı kız arkadaşı olan Gülbahar Ulutan’ı, gündelikçi temizlikçi olarak çalıştığı evde kendisiyle barışmadığı gerekçesiyle tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu toplam uzunluğu 41 santimetre uzunluğundaki copla vücudunun muhtelif yerlerine vurduğunu anlattı. Gürler, zanlının akabinde, ağız uzunluğu 15 santimetre, toplam uzunluğu 28 santimetre olan demirden mamul bıçakla, maktülenin vücudunun muhtelif yerlerine defalarca sokarak öldürdüğünü belirtti. Polis maktüle Gülbahar Ulutan’ın otopsisinde 13 bıçak darbesine bağlı, büyük damar kesisi sonucu öldüğünün belirlendiğini söyledi.

Müfettiş Muavini Emirali Gürler, zanlı Fatih Çıkrıkçı’nın 2 Kasım’da Alayköy’de eski bir çiftlik evinde bulunduğunu ve yakalandıktan sonra bıçağı attığı yer ile olay günü giydiği elbiselerin yerini polise gösterdiğini kaydetti. Zanlının gönüllü ifade verip, suçunu kabul ettiğini söyleyen Gürler, alınması gereken ifadeler, aranan emareler olduğuna vurgu yapıp, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için 8 gün tutuklu kalmasını talep etti. Yargıç Cenkay İnan, zanlı Fatih Çıkrıkçı’nın ifadesinin teyit ve tekzibinin yanı sıra, aranan emareler olduğuna vurgu yapıp, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için 8 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

(STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık