Ana Sayfa Dünya Fatih portakal neden devlet düşmanlığı yapıyor neden tutuklanmıyor ?

Fatih portakal neden devlet düşmanlığı yapıyor neden tutuklanmıyor ?

Türkiye'nin 60 yıllık rüyasının gerçek olması adına, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla başlatılan yerli otomobil çalışmalarında bugün ilk adım atıldı.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2017 Cuma 11:20
Fatih portakal neden devlet düşmanlığı yapıyor neden tutuklanmıyor ?
Fatih Portakal yerli otomobilden rahatsız oldu

Terör destekçisi FOX TV haber spikeri Fatih Portakal, yerli otomobil için atılan önemli adımlardan sonra bir hayli endişelendi. Türkiye'nin hayali olan yerli otomobili şimdiden karalamaya başlayan Portakal, beyin yakan yorumlarda bulundu..

Türkiye'nin 60 yıllık rüyasının gerçek olması adına, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla başlatılan yerli otomobil çalışmalarında bugün ilk adım atıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli otomobili yapacak 5 firmayı açıklarken, 2021 yılında araçların satışa çıkacağını duyurdu.

YERLİ OTOMOBİL ALINACAK MI?


FOX Anahaber sunucusu Fatih Portakal, yerli arabayla ilgili gelişmeleri yorumladı. Yerli otomobilin alınıp, alınmayacağının şimdiden sormak gerektiğini belirten Portakal, "Başka araçların fabrikaları var ülkemizde onları ihraç ediyoruz ama öyle bir çelişki ki kendi otomobilimizi yapamıyoruz." dedi.

BEYİN İTHALİNİ NASIL YAPACAĞIZ


Portakal yerli otomobille ilgili de birkaç soru sordu: "Yerli otomobil yaparken hammaddeyi nereden alacağız, teknolojisini nereden alacağız, bunu yaparken beyin göçünü, beyin ithalini nasıl yapacağız, yurt dışındaki beyin tabakasını nasıl buraya çekeceğiz, bunları hepsi birer soru işareti".

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

“ABD BENİ ÖLDÜRÜP HÜKÜMETİMİ DÜŞÜRMEK İSTİYOR”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık