Ana Sayfa Yurt Felaket önlendi

Felaket önlendi

Yorgancıoğlu, Dikmen’de incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2012 Pazartesi 08:03
Felaket önlendi

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, aşırı yağışların ardından su baskınlarının yaşandığı Dikmen'i ziyaret ederek, Dikmen Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.


CTP’den yapılan açıklamaya göre, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi'yi ziyaret eden Yorgancıoğlu, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Yorgancıoğlu ziyaretle ilgili açıklamasında, belediyenin bugüne kadar yapmış olduğu alt yapı çalışmalarının olası büyük bir felaketi önlediğini söyledi.


Yorgancıoğlu, belediyenin su baskınları sonrasında yürüttüğü çalışmalar neticesinde de vatandaşın mağduriyetinin en aza indirildiğini kaydetti.


Gönyeli Belediyesi'nin de gerekli yardımları yaptığına işaret eden Yorgancıoğlu, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.


Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi de, dün öğle saatlerinde etkili olmaya başlayan yağmur ve sonrasında meydana gelen gelişmeler hakkında bilgi verdi. Dikmen’de 5, Boğazköy’de ise 15 evde su baskını yaşandığını söyleyen Çelebi, Dikmen Belediyesi olarak baskınların giderilmesi için tüm imkânların seferber edildiğini belirtti.


Dikmen Belediyesi olarak alt yapıya her zaman büyük önem verdiklerini ifade eden Çelebi, köy içerisindeki derenin büyük bir bölümünün ıslah edilmiş olmasının olası büyük bir felaketi önlediğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık