Ana Sayfa Siyaset Fellahoğlu: "Lefkoşa için her iki STÖ ile işbirliğine hazırız"

Fellahoğlu: "Lefkoşa için her iki STÖ ile işbirliğine hazırız"

Fellahoğlu, Çevre Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası’nı kabul etti.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2013 Pazar 13:48
Fellahoğlu:

Fellahoğlu, Çevre Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası’nı kabul etti.

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu sırasıyla Çevre Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası heyetlerini kabul etti. Ziyaretlerde her iki oda yöneticileri de Başkan Fellahoğlu’na üstlendiği zor görevde başarılar dilerken Lefkoşa şehri için birer sivil toplum örgütü olarak işbirliğine hazır olduklarını belirttiler.

 

Bektaş: “Çevreyle ilgili her konuda LTB ile işbirliğine hazırız”

Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Nilden Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri LTB Başkanlığa seçilen Kadri Fellahoğlu’nu tebrik ederek üstlendikleri görevde başarılar dilediler. Çevre konuları ve Lefkoşa ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Oda Başkanı Bektaş belediye ile her türlü görüş,işbirliği,katkı ve proje geliştirmeye istekli olduklarını ve bu konularda LTB ile çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi. Bektaş, “Temennimiz 18/12 sayılı Çevre Yasası ile Belediyeler Yasası arasındaki uyuşmazlıkların giderilmesi ve her iki yasanın da birbiri ile uyumlaştırılmasıdır. Ülkesel Fiziki Plan ve Lefkoşa özelinde de neler yapılabileceğini konusunda fikir alışverişinde de bulunduk.Çok faydalı bir görüşme oldu. Başkana bir kez daha görevinde başarılar diliyorum.” dedi.


Öge: “Fellahoğlu ateşten gömleği giydi.Ona destek vereceğiz”

 

Azmi Öge Başkanlığı’ndaki Mimarlar Odası heyeti de KTMMOB üyesi olan Kadri Fellahoğlu’nu çok zor durumda olan LTB’de ateşten gömleği giydiği için hem kutlayarak hayırlı olsun diledi hem de görevinde kolay gelsin dileğinde bulundu.Belediyenin içinde bulunduğu kötü durumdan eski günlerine hızla kavuşması için STÖ olarak projelerle destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Öge, oda ile belediyenin ortaklaştığı konularda fikir teatisinde bulunmak için başkanı ziyaret ettiklerini söyledi. Öge: “Hedef aynı olduğu için işbirliğinin daha kolay olacağını düşünüyoruz.Başkanla birkaç proje paylaştık.Yakında işbirliği içinde çalışmalara başlayacağız”.

 

Fellahoğlu: “Lefkoşa için her iki STÖ ile işbirliğine hazırız”


LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu da her iki odaya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ülkede saygın bir yere sahip her iki odanın belediye ile işbirliği yapmak istemesinin çok değerli olduğunu ifade etti. Kendisine sunulan projelerden de çok mutlu olduğunu dile getiren Fellahoğlu başkent Lefkoşa için bu güçlü STÖ ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık