Ana Sayfa Spor FENERBAHÇE'DEN KAP BİLDİRİMİ!

FENERBAHÇE'DEN KAP BİLDİRİMİ!

Fenerbahçe'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı bildirimde eski döneme ait davalar ve borçlarla ilgili detaylar dikkat çekti

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2018 Çarşamba 08:19
FENERBAHÇE'DEN KAP BİLDİRİMİ!
 • Buna göre Fenerbahçe'nin borçlu ve davalık olduğu oyuncular ve kulüpler belli olurken, sarı-lacivertlilerin mali durumu gözler önüne serildi.
 • Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimi

  KAP BİLDİRİMİ DETAYLARI:

  Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Markovic için kulübüyle ilgili, ''Futbolcu Lazar Markovic ile ilgili transfer sözleşmesi gereği alacak talebi'' cümlesiyle borç belirtilirken, FIFA'lık olan davanın 367,808,00 Euroluk bir bedelin olduğu gözlendi.

 • Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimi

  Sarı-lacivertlilerin PSG'den transfer ettiği Hollandalı futbolcu Van Der Wiel'in, CAS'a şikayette bulunduğu ve ''Sözleşmeden kaynaklanan alacakla ilgili olarak Fifa uyuşmazlık çözüm kurulu kararına karşı yapılan itiraz ilişkin'' açıklamasıyla Hollandalı futbolcunun 245,000,00 ve faizi ile beraber dava açtığı belirtildi.

 • Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimi

  Fenerbahçe'nin geçmiş dönemde Kayserispor'dan transfer ettiği Serdar Kesimal'ın TFF nezlinde açtığı davada ''Futbolcuya kulüp disiplin talimatı gereği verilen para cezasının geçersizliğine karar verilmesine ilişkin dava'' notu düşülürken, Serdar'ın 250,000,00 euro değerinde dava açtığı belirtiliyor.

   Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimi

  Sarı-laciverlilerin Çek savunmacı Michael Kadlec ile de davalık olduğu, Kadlec'in ''Sözleşmeden kaynaklanan alacak davası'' açtığı ve 75,000,00 euro değerinde dava açtığı belirtiliyor.

  Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimi

  Fenerbahçe'nin eski yıldızı Nani'nin FIFA nezlinde açtığı davada 420,000,00 euroluk ücret talep ettiği gözlenildi.

    Fenerbahçe'nin dikkat çeken KAP bildirimiÖte yandan Fenerbahçe'nin yollarını ayırdığı Emmanuel Emenike için ''Yetiştirme bedeli'' olarak, Nijerya'nın Red Tigers kulübü ile 492,644,00 euroluk davalı olduğu belirtildi.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

BAYERN MUNIH, HERNANDEZ İLE ANLAŞTI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık