Ana Sayfa Dünya FETÖ'cülerin yeni planı ermeni lobisi

FETÖ'cülerin yeni planı ermeni lobisi

Türkiye'ye Karşı FETÖ Terör Örgütü ve ABD'de Birlikte Hareket ediyorlar,Ermeni Soykırım gene gündeme taşındı.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2017 Cuma 20:32
FETÖ'cülerin yeni planı ermeni lobisi
ABD'de skandal karar! Ermeni lobisi ile hareket ediyorlar

ABD’de uzun bir süredir Ermeni lobisi ile birlikte hareket eden Fetullahçı Terör Örgütü, Türkiye düşmanlığına hız verdi. Sürekli olarak FETÖ’nün ABD’deki sözde diyalog faaliyetlerine katılan Lowa Valisi Kim Reynolds tarafından yapılan açıklamada sözde Ermeni Soykırımı’nın kabul edildiği belirtildi. Ermeni lobisinin de hazır bulunduğu törenle birlikte Iowa, ABD'de 'sözde soykırımı' kabul eden 47'nci eyalet oldu.

ABD'de skandal karar! Ermeni lobisi ile hareket ediyorlar

FETÖ ve Ermeni lobisinin birlikte yürüttüğü Türkiyedüşmanlığı faaliyetlerine hız verdi. Örgütün sosyal medya tetikçileri tarafından desteklenen Ermenisoykırım yalanı skandal bir kararla yeniden ABD gündemine geldi.

ABD İMAMİ FARUK TABAN İLE TÜRKİYE DÜŞMANI VALİ YANYANA!

ABD'nin Lowa eyaleti önceki gün şok bir karara imza attı. Fetullahçı örgütün ABD'deki faaliyetlerine katılarak örgütün Beyaz Saray imamı Faruk Taban ile birlikte sık sık bir araya gelen Lowa Valisi Kim Reynolds tarafından yapılan açıklamada, 'sözde Ermeni Soykırımı'nın kabul edildiği belirtildi.. Ermeni lobisinin de hazır bulunduğu törenle birlikte Lowa, ABD'de 'sözde soykırımı' kabul eden 47'nci eyalet oldu.ERMENİ LOBİSİ İLE FETÖ'CÜ HAİNLER VALİ'YE DESTEK VERDİ

Lowa'nın Valisi Kim Reynolds'tan şok karar. Ermeni lobisi Anca-Er ve Lowans for Armenia gibi kuruluşlarla birlikte halkın karşısına çıkan vali Kim Reynolds, Ekim ayını 'Ermeni Farkındalık Ayı' ilan etti. Resmi imza töreninde, Osmanlı Devleti'nin soykırım yaptığını iddia eden Reynolds, işlenen sözde suçlara adalet getirilmediğini iddia ederken Ermeni kuruluşlar bu hamle dolayısıyla Reynolds'a teşekkür etti. FETÖ'cü hainler de sosyal medyadan Vali Reynolds'a destek mesajları gönderdi.

Yurt dışına kaçan FETÖ'cü vatansız hainlerin yaklaşık 2 yıldır yurt dışında Ermeni lobisi ile birlikte hareket ederek yaşadıkları ülkelerde Ermeni soykırım yasa tasarılarının kabul edilmesi için yoğun görüşme trafiği yürüttükleri biliniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GÜNEY VE KUZEY KORE LİDERLERİ BULUŞTU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık