Ana Sayfa Dünya Gazafana büyük düşünüyor

Gazafana büyük düşünüyor

Girne’nin güzide kulübü Ozanköy’de yönetim özellikle tesisleşme konusunda çok ciddi çalışma içerisinde.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2012 Cuma 10:23
Gazafana büyük düşünüyor

Şükrü BURAĞAN

 

Girne’nin 1.lig temsilcilerinden Ozanköy, bir yandan mevcut sezondaki zirve mücadelesini sürdürürken, diğer yandan tesisleşme konusunda büyük atılımların hazırlıklarını yapıyor. Girne Belediyesi’nin desteği ile Mustafa Özkayım Stadı’nda çağdaş standartlar tutturulması çabası sürerken, kulübün ilerleyen dönemde gelirlerini sağlayacak yap işlet devret modeli bir süpermarket ve 40 adet bungalov tipi konaklama tesisi için çalışmalar devam ettiriliyor.

 

Süpermarket ve bungalov projesi


Kulüp Başkanı Ersan Kâşif, yönetim olarak kulübün geleceğini düşündüklerini ve bu amaç uğruna çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, stadın yola bakan kale arkası ile yol arasındaki bölüme yap-işlet-devret tarzında büyük bir süpermarket yapılacağını, bu konuda hazırlıkların son aşamaya geldiğini ve yapım için şartların görüşülmesine devam ettiklerini belirtti.


Yine stadın yanına 40 adet bungalov tipi konaklama tesisi yapma projeleri olduğunu, bu konudaki çalışmalarını daha yeni başlattıklarını ve bunu da Ozanköy’e kazandırmak istediklerini açıkladı.

 

Stat neredeyse yeniden inşa ediliyor


Kâşif, Mustafa Özkayım Stadı’nın çağdaş bir görünüm elde etmesi için Girne Belediyesi’nin ciddi desteği ile adımlar attıklarını, stat içinde çalışmaların devam ettiğini açıkladı. Tribünlerin daha çağdaş bir şekle getirildiğini ve ön tarafının beton parke döşenerek güzelleştirildiğini belirten Kâşif, paslı tellerin kaldırıldığını ve bir metrelik duvar örülerek seyir zevkinin de sağlandığını belirtti.


Stat içi projelerin devam ettiğini belirten Ersan Kaşif, “Hakem odalarının yapımı yanında, çok modern bir basın odası yapılmakta olduğunu, ikinci devrenin ilk maçında basının en modern şekilde maç izleme ve görev yapma imkanı bulacağını ifade etti.


Başkan Kaşif, seyircilerin konforunu düşündüklerini ve statlarına modern bayan-erkek tuvaletleri yapmakta olduklarını, yine her yağmurda oluşan çamur nedeni ile yaşanan sıkıntıları gidermek üzere asfalt dökümü yapılacağını belirtti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

"ABD'DE 'MODERN KÖLE' TARTIŞMASI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık