Ana Sayfa Otomobil Geely’ler fark yaratacak

Geely’ler fark yaratacak

Volvo’yu satın alan Çin’in en büyük araç üreticisi Geely, FAB güvencesiyle ülkemizde satışa sunuldu. Beğenilen yeni ‘Geely’ler davetliler tarafından tam not aldı.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2014 Perşembe 21:50
Geely’ler fark yaratacak

Ali CANSU

Ülkemize elektronik, beyaz eşya; otomotiv sektöründe ise Peugeot araçları ithal eden FAB Ltd, şimdi de Çin’den ‘Geely’ marka araçları ülke insanıyla buluşturdu.

‘Geely’ marka araçların tanıtımı, Lefkoşa FAB Ltd Showroomu’nda gerçekleştirildi.

Tanıtıma, FAB Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Beyar, FAB Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bengü Beyar, Peugeot Müdürü Kemal Özgencil, Satış Müdürü Banu Abul, As Bank yetkilileri ile davetliler katıldı.

Beğenilen yeni ‘Geely’ler davetliler tarafından tam not aldı. 2014 yılı için ülkemize Panda, LC Cross, Mk Sedan, Mk Hatchbag ve Emgrand ec7 ile beş farklı model ithal edildi.

FAB Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bengü Beyar, FAB Ltd’in kendine özgü, yenilikçi tasarım ve görünüşüyle araçların beğeniye sunulduğunu söyledi.

Beyar, Çin’in yılda, 22 milyonluk araç üretimi ve 21 milyonluk araç satışıyla dünyanın en büyük otomotiv ülkesi olduğunu ifade ederek, ‘Geely’lerin Çin’in, özel sektöre ait en büyük araç üreticisi olduğunu belirtti.

‘Geely’nin güvenliği ve sağlamlığıyla bilinen Volvo arabalarını, 2010 yılında satın alarak en büyük atılımlarından birini gerçekleştirdiğini ifade eden Beyar, Geely ve Volvo’nun İsveç’in Göteburg kentinde, yeni modellerin geliştirilmesi için araştırma/geliştirme merkezi kurduklarını ifade etti.

Geely’nin ayrıca Amerika’da üretilen elektrikli araçlar fabrikası Emerald Automotıve’i de satın aldığını ve yeni jenerasyon elektrikli araçlar, Black Cab taksi üretmeyi planladıklarını da anlatan Beyar, Geely’nin yüksek donanımlı araçlarının çok uygun fiyatlarla Kuzey Kıbrıs otomotiv pazarına sunacaklarını belirtti.

Beyar, araçların Asbank kampanyasıyla beş yıl boyunca sadece benzin eklenerek, peşinat almadan, araç garantili, beş yıllık seyrüsefer, beş yıllık rutin servisler ve yine trafik ile ful kasko sigortanın da dahil olduğu bir sistemi hayata geçirdiklerini ifade etti.

Bu şekilde müşterilerin beş yıl boyunca araba için harcayacakları paranın ne olacağını şimdiden bileceklerini belirten Beyar, arzu eden müşterilerin peşin ya da 60 ay vadelerle araçları satın alabileceklerini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık