Ana Sayfa Yurt GİRNE'DE 2 AYRI UYUŞTURUCU OPERASYONU

GİRNE'DE 2 AYRI UYUŞTURUCU OPERASYONU

Girne'de polis tarafından düzenlenen 2 ayrı operasyonda hint keneviri ve kokain ele geçirilirken 5 kişi tutuklandı.

Giriş Tarihi: 26 Ekim 2016 Çarşamba 15:50
GİRNE'DE 2 AYRI UYUŞTURUCU OPERASYONU

Girne'de bir evde polis tarafından yapılan aramada, 320 gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve kalıntıları ile uyuşturucu satışından elde edildiği tahmin edilen para ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi tutuklandı.

Polis basın bültenine göre, dün, Girne'de A.A.J.(E-21), Z.A. (E-25), A.Q. (E-20) ve A.R'nin (E-22) kaldığı evde polisin yaptığı aramada, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan 4 uyuşturucu kırıcısı, yaklaşık 320 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, üzerinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir hassas terazi, üzerinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 pipo ve uyuşturucu madde satışından elde edildiğine inanılan 1902 TL, 265 Sterlin, 315 ABD Doları ve 15 Euro nakit para bulunarak emare alındı.

Adı geçen 4 kişi tutuklandı.

HEM HİNTKENEVİRİ HEM KOKAİN

Diğer yandan, yine Girne'de G.A'nın (E-22) evinde polis tarafından yapılan aramada ise, yaklaşık 5 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve 3.5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı. G.A tutuklandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık