Ana Sayfa Gündem GİRNE'DE, ÇARŞI İZNİNDE HIRSIZLIK

GİRNE'DE, ÇARŞI İZNİNDE HIRSIZLIK

Girne’de çarşı izninde olan asker zanlılar Yunus Aydın, Ömer Tunç, Tarık Kafalı, Onur Lale ve Resul Sefa alışveriş yapmak için Girne’de Kemal Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren marketten hırsızlık yaparken kameralara yakalandılar

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2018 Salı 08:12
GİRNE'DE, ÇARŞI İZNİNDE HIRSIZLIK

Girne’de çarşı izninde olan asker zanlılar Yunus Aydın, Ömer Tunç, Tarık Kafalı, Onur Lale ve Resul Sefa alışveriş yapmak için Girne’de Kemal Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren marketten hırsızlık yaparken kameralara yakalandılar. Mükellef er olarak görev yapan zanlıların birlikteki dolaplarında yapılan aramada, 10 adet muhtelif markalarda, erkek ve kadın parfümleri bulundu. Yapılan ilk sorgulamada işledikleri suçları itiraf eden zanlılar, dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldılar.
Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, zanlıların davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışlarını yasaklayarak her bir zanlının 200 bin TL kefalet senedi imza ederek serbest yargılanmalarına ayrıca dosyalarının 20 gün içinde hazır edilmesine karar verdi. (STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık