Ana Sayfa Spor Hakemler Besim’e ateş püskürdü

Hakemler Besim’e ateş püskürdü

Futbol Hakemleri Derneği, Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim’in son günlerdeki “Komplocu hakemler” iddiasına sert bir yanıt verdi. Dernek, Besim’in söylediği tüm sözleri kendisine iade etti.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2012 Perşembe 09:54
Hakemler Besim’e ateş püskürdü

Açıklama özetle şöyle “Bu günlerde yoğunlaşan açıklamaların esas amacı, hakemlerimizi baskı altına alarak etkilemek, hakemlerimizin kişilik haklarına saldırı ile de kurumsal saygınlığını zedelemektedir. Özellikle ülkemizde futbol ailesinin önemli bireylerinden biri olan Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim, önce kapısının önünü temizlemeyip, kolaycılığı tercih etmekte ve hakemlerimizin yapmış olduğu hataları ön plana çıkararak, hakemlerimizi hedef tahtasına koymakta ve bazı kulüpleri de yanındaymış gibi göstermeye çalışmaktadır. Görüştüğümüz kulüp başkanları kendilerinin böyle görüşleri olamadığını belirtmişlerdir.

 

“Komplocu ve sahtekarlar bellidir”


Ülke futboluna yılardır hizmet eden hakemlerimizin alın terlerini ve emeklerini küçümsemek ve ayaklar altına almaya çalışmak haksızlıktan öte adaletsizliktir. Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim’i kınıyor ve sözlerini kendisine iade ediyoruz. Bu ülkede iddia ettiği gibi komplocu ve sahtekar insanlar maalesef bulunmaktadır. Spor kamuoyumuz ve halkımız da kimlerin komplocu ve kimlerin sahtekar ve yalancı olduğunu da çok iyi bilmektedir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GS KUPASINA KAVUŞTU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık