Ana Sayfa Gündem Hapçı Limited, şimdi de Kısmet Raf’ı yarattı

Hapçı Limited, şimdi de Kısmet Raf’ı yarattı

Ramadan Kısmet’in 1984 yılında kurduğu Hapçı Limited, önce Kısmet Kuruyemişleri’ni ardından Yaprak Tantuni’yi ve şimdi de Kısmet Raf’ı yarattı

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2012 Pazar 09:19
Hapçı Limited, şimdi de Kısmet Raf’ı yarattı

Hapçı Limited, Kısmet Kuruyemişleri ve Yaprak Tantuni restoranlarının yanı sıra, şimdi Kısmet Raf ile de ekonomiye hizmet veriyor.


Ramadan Kısmet’in 1984 yılında kurduğu Hapçı Limited, önce Kısmet Kuruyemişleri’ni ardından Yaprak Tantuni’yi ve şimdi de Kısmet Raf’ı yarattı.


Kısmet Raf’ın Direktörlüğü’nü Şevket Kısmet yürütüyor.


Şevket Kısmet, “Kısmet Raf”ın 2010 yılında kurulduğunu ve faaliyete geçtiğini kaydederek, büyük oranda talep aldıklarını söyledi.


Kısmet Raf’ın Lefkoşa’da Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ana girişte bir yer açtığını anlatan Kısmet, önemli olanın kaliteli ve müşteriyi memnun edebilecek bir ürünü piyasaya sunmak olduğunu da belirtti.


Kısmet Raf’ta, market raf ürünleri, çeşitli raflar, avadanlık, raf sistemleri, plastik malzemeleri yanında birçok ürünü bulundurduklarını anlatan Kısmet, ürünlerin İstanbul’dan gelip ülkemizde montesinin yapıldığı için uygun fiyata satıldığını da kaydetti.


Kısmet, kısa dönemde çok iyi bir müşteri potansiyeli yakaladıklarını da ifade ederek, “Müşterilerimizin artmasını başta kaliteli ürün, işe olan ciddiyet ve satış sonrası verdiğimiz hizmete bağlıyoruz. Ülkemizde esnaf ve müşteri, satış sonrası hizmete büyük önem veriyor. Biz de bunu yapmaya çalışıyoruz” dedi.


Ekonomik krize rağmen satışlarının fiyatların uygun olması sebebiyle iyi gittiğine işaret eden Kısmet, ülke ekonomisine katkı sağlamak için ellerinden gelen çabayı hep birlikte yaptıklarını söyledi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

TRAFİKTE GEÇEN HAFTA 19 KİŞİ YARALANDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık