Ana Sayfa Dünya HASTANEDEN FİRAR ETMİŞLER

HASTANEDEN FİRAR ETMİŞLER

Tekirdağ'da ülkü ocakları başkanı yaralı olarak bir eczaneye girip ilaç almak istedi.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2017 Salı 15:37
HASTANEDEN FİRAR ETMİŞLER
Ülkü Ocakları Başkanı'nın karıştığı olay şok etti! Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi Ülkü Ocakları Başkanı Ulaş Boy bir arkadaşıyla birlikte yaralı olarak gittikleri eczacının şüphelenip ilaç vermemesi ve polise ihbar etmesiyle gözaltına alındı.  Boy ve yanındaki arkadaşı Murat Cemtosun’un Denizli’de bir çatışmada vurularak yaralandıkları ve hastaneden firar ettikleri ortaya çıktı.

Soruşturma dosyasına göre Tekirdağ’ın Kalpaklı ilçesinde yaşayan, tehdit ve kasten yaralama suçlarından kaydı olan Ulaş Boy ve galerici arkadaşı Murat Cemtosun 3 Kasım’da Denizli’nin Çivril ilçesinde bir şahıstan 40 bin liraya arabaalmak için gittiler.  Ancak arabayı alacakları kişi yanındaki iki arkadaşıyla birlikte Boy ve Cemtosun’dan 40 bin lirayı alarak kaçmaya çalıştılar. Bunun üzerine iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Boy ve Cemtosun vuruldu. 

 

HASTANEDEN FİRAR ETMİŞLER

Jandarma tarafından hastaneye kaldırılan Boy ve Cemtosun hastaneden firar etti. Yaralı olarak Tekirdağ’ın Kalpaklı ilçesine geldiler. Burada bir eczaneye giden şahıslar yaraları için ilaç almak istedi. Ancak eczacı durumdan şüphelendi ve ilaç vermek istemedi. Bunun üzerine eczacıyı tehdit ettiler. Boy ve Cemtosun eczacının şikayeti üzerine gözaltına alındı.

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

ALMANYA’DA IRKÇILIK PROTESTO EDİLDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık