Ana Sayfa Teknoloji Havalimanı araç kiralama için en iyi fırsatlar Enterprise.com'da

Havalimanı araç kiralama için en iyi fırsatlar Enterprise.com'da

Çok seyahat ediyorsanız zaten belirli bir seyahat planı yapmak zorundasınız. Birçok güzergâhta havayolu taşımacılığının gelişmesi çok büyük avantajlar sağlıyor, ayrıca havalimanı araç kiralama hizmetlerinin ulaşım halkasına eklenmesi ise yapmış olduğunuz seyahat planını sorunsuz tamamlayabilmeniz için ekstra kazançlar sunuyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2017 Salı 16:24
Havalimanı araç kiralama için en iyi fırsatlar Enterprise.com'da

Çok uzak mesafeler için artık çoğu kimse kendi aracını kullanmak istemiyor, çünkü araba kiralama çok daha ekonomi, konfor ve ekstra fırsatlar sunuyor. Pek çok faydadan birkaçını sıraladık:

Çok çeşitli otomobil seçme özgürlüğü

Bir otomobil kiralamanın en büyük avantajı, araç kiralama şirketlerinin, kiralık dönem için seçim yapmanız için geniş bir araç yelpazesi sunmasıdır. Bu seçenekler tipik olarak küçük, ekonomik, hatchback'lerden pazardaki en büyük otobüslere ve güzergâhlara kadar değişir. Özel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, kiralık araba şirketleri istediğiniz kiralama süresince ihtiyaçlarınız için en uygun olan aracı bulmanıza yardımcı olabilir. 

Amortisman giderinden sorumlu değilsiniz

Kendi aracınıza sahip olmakla karşılaştırıldığında bir araç kiralamanın avantajlarından biri, bir araba kiralarken hiçbir amortisman zararına ortak olmamanızdır bulunmamaktadır. Tüketici, sadece kiralık acentenin sunduğu araç markası veya modelinin her türünden tam olarak yararlanmanın yanı sıra, sürücünün arabayı sürerken aracın değerini düşürmek konusunda endişelenmesi gerekmez. Birçok durumda, yeni bir araba uzun mesafelerde kullanıldıktan sonra toplam değerinin % 30'undan fazlasını kaybeder.

Araç Kiralamada Yaş Kısıtlamalarının Faydası

Genç sürücüler aynı fikirde olmasa da piyasadaki kaliteli veya spor bir araba kiralamak istiyorsanız çoğu ajansın uyguladığı asgari yaş politikasından yararlanacaksınız. Veriler, genç sürücülerin lüks, pahalı bir spor araç kullanırken aracın hasar görmesine neden olacağına inanıyor. Neticede bu tür araçların kiralanması için asgari bir yaş gereklidir. Dolayısı ile kiraladığınız aracın iyi durumda olduğuna güvenebilirsiniz.

Ekstra sigorta gerektirmez

Normal otomobil sigortası yaptırmayanların hemen hemen tüm araba kiralama büroları, kira sözleşmesinin bir parçası olarak ödeyebileceğiniz sigorta kapsamı sunarlar. Bir aracı kiralayan kişi havalimanı araç kiralama planında önceden bir araba sigortasına sahipse, çoğu poliçe ek bir ücret ödemeden kiralık arabayla eşdeğer bir kapsama alanı da açabilir. Kaza ve hasara karşı her zaman tedbirli olursunuz.

Araç bakımları için zaman ve para kaybı yok

Çoğumuz çok meşgulüz ve araçların periyodik muayeneleri veya bakımları ile ilgilenmeye vaktimiz yok ya da bu zamanı daha kaliteli sosyal keyifler için harcayabileceğimiz yaratıcı fikirlerimiz var. Kiralık arabaların büyük bir avantajı, tüketicinin araçta bakım yapılması için uğraşmayacağıdır, araba kiralama hizmetleri tüm bakımı üstlenir.

Kiralık araç istediğiniz lokasyona gelebilir

Tüm araba kiralama kurumları, istediğiniz şehir veya kasabada bir araba seçebileceğiniz çeşitli yer teklif etmesine rağmen, çoğu otomobilinizi bulunduğunuz yere getirme seçeneğini sunar. Bir taksi tutmak yerine, bir şirketten kiralayarak yerel bölgede istediğiniz yere getirecek bir araba kiralamak, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. Her büyük araba kiralama şirketi bu özelliği sunmuyor, ancak Enterprice gibi global araba kiralama hizmetlerinde hemen her havaalanı ve şehir merkezi ağlarında ulaşım kesintisiz olarak sürdürülüyor.

Enterprice Araç Kiralama Online Rezervasyon

ABD merkezli Enterprise, 85 ülkede 9000'i aşkın ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketi ve elbette bu kapasitesine uygun olarak daha büyük avantajlar sunuyor. enterprise.com.tr web sayfasından görebileceğiniz gibi online rezervasyon ile Türkiye'de ya da dünyanın herhangi bir yerinde olun, internet üzerinden araç kiralama hizmetinden yaralanabiliyorsunuz. İstediğiniz son model, bakımlı aracınızı havalimanı ya da rotanız üzerindeki bir noktada belirlediğiniz saatte bulmak üzere seçebiliyorsunuz. Pek çok havayolu ve bankacılık sistemleri ile entegre kampanyalar düzenleyen Enterprise cazip kiralama avantajları ile öne çıkıyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık