Ana Sayfa Yurt Hayalet kent Maraş'ta hazine mi var?

Hayalet kent Maraş'ta hazine mi var?

Kapalı Maraş'taki banka soyma girişimi kafaları karıştırdı... 1974'ten günümüze kadar soyulup soğana çevrilen Maraş'taki bankalarda hala para mı var? Banka bodrumlarında yalnız para değil, altın olduğu da ileri sürülüyor!

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2012 Pazartesi 12:01
Hayalet kent Maraş'ta hazine mi var?

Kapalı Maraş'taki banka soyma girişimi kafaları karıştırdı... 1974'ten günümüze kadar soyulup soğana çevrilen Maraş'taki bankalarda hala para mı var? Banka bodrumlarında yalnız para değil, altın olduğu da ileri sürülüyor!

 

Geçtiğimiz günlerde kapalı Maraş'taki bir bankanın soyulmak istenmesi ile ilgili haber hayret uyandırdı...

 

3 Barclays Bankası şubesi dahil 17 bankanın bulunduğu Maraş'taki banka bodrumlarında para kasaları ve altın olduğu öne sürülüyor. Verilen haberlere göre, her hafta Cuma günleri üç kişilik bir heyet mühürleri kontrol ediyor!

 

İğneden ipliğe Maraş'ı soyan 1974 yağmacı ve ganimetçilerinin bankalardaki altınla paraya el sürmemesi mümkün mü? Eğer gerçekten öyleyse, neden el sürülmediği ve bugüne dek orada tutulduğu merak ediliyor...

 

Cumhurbaşkanı ve başbakan da dahil hiçbir sivilin sokulmadığı, hiçbir gazeteciye fotoğraf çekme izninin bile verilmediği Maraş'taki soygun girişimi hakkında komutanlık neden açıklama yapmıyor?

 

Kaynak: Afrika Gazetesi

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık