Ana Sayfa Magazin Herkese örnek olsun

Herkese örnek olsun

Ece Emin Wellness & Beauty Club, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına etkinlik düzenliyor.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2013 Cumartesi 13:32
Herkese örnek olsun

Ece Emin Wellness & Beauty Club, 10’uncu kuruluş yıldönümü çerçevesinde 14 - 21 Nisan tarihleri arasında Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına etkinlikler düzenliyor. “Ece Emin Beauty Fest” isimli etkinlik kapsamında vakıf ve güzellik salonu yöneticileri bu konuda protokol imzalarken, festival çerçevesinde elde edilecek gelir, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışlanacak. Ece Emin Wellness & Beauty Club sahibi Ece Emin, organizasyonun geliriyle vakfa yapacakları katkıdan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Güzelliğin bir bütün olduğunu vurgulayan Emin, festivalin tüm etkinliklerinin bu felsefeyle gerçekleştirileceğini kaydetti. Açılış gecesi Lefkoşa’daki Golden Tulip Hotel’de yapılacak.

 

İlk etkinlik, “Kalpte Güzellik” sloganıyla Recep Aktuğ konseri olacak. Cihan Ünal’ın onur konuğu olacağı gecede sürpriz isimler de yer alacak. Festival boyunda sanatçı Recep Aktuğ'un imza günü gerçekleştirilirken Ece Emin Wellness & Beauty Club'da farklı etkinlikler yapacak. Festival kapsamında, alanında uzman kişilerin katılacağı seminerler de gerçekleşecek. Seminerlerde, “Dilde Güzellik” konusunda Etkili Konuşma ve Diksiyon uzmanı Aylin Özmenek, “Ruhta Güzellik” konusunda Klinik Psikolog-Kognitif ve Davranış Terapisti Selen Üstüner, “Davranışta Güzellik” konusunda kişisel marka ve imaj danışmanı Rüzgar Mira Okan, “Bedende Güzellik” konusunda İngiltere'de yaşayan Kıbrıslı Türk Modacı Mustafa Aslantürk, Güzellik Uzmanı Ece Emin ve diyetisyen Şebnem Taşkıran konuşacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık