Ana Sayfa Magazin Hülya Avşar Beşiktaş`a gelin oluyor

Hülya Avşar Beşiktaş`a gelin oluyor

Hülya Avşar ile Fikret Orman'ın sık sık bir araya gelmesinin arkasında çok konuşulacak bir söylenti çıktı.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 11:03
Hülya Avşar Beşiktaş`a gelin oluyor

O Ses Türkiye programının jürilerinden Murat Boz ve Hadise arasında yaşanan aşk dedikodularından sonra bir yenisi de yine aynı programda jüri üyeliği yapan Hülya Avşar ve Fikret Orman hakkında ortaya atıldı. Hülya Avşar ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın sık sık bir araya gelme nedeni öğrenildi.

 

Aslında bir tahmin olan bu düşünce yakınları tarafından iddia ediliyor. İddia o ki uzun zamandır kalbi boş olan ünlü sanatçı Hülya Avşar adına tam aşk denemez ama Fikret Orman'la yakınlaşmaya başladı.

 

"İLİŞKİLERİNİN AŞKA DÖNÜŞMESİ KUVVETLE MUHTEMEL"


Hülya Avşar, Fikret Orman yakınlaşmasını Sabah yazarı Bülent Cankurt yorumladı. Olağan şüpheliler! Bir yanda kalbi uzun süredir boş olan Hülya Avşar, diğer yanda ise eşinden boşanan Fikret Orman var... İkilinin son günlerde buluşma trafiği hızlanınca akıllara şu soru geliyor: "Yeni bir ilişki mi doğuyor?" İki ünlünün yakın çevresine sordum, işte aldığım yanıt: Arkadaşça görüşmeye başladılar ancak aralarında bir kıvılcım var. Birbirlerini tanıma evresindeler ama bu görüşmelerinin aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemel.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık