Ana Sayfa Yurt Ilık: Çare bulunmazsa, halk kendi çaresini kendisi bulacak

Ilık: Çare bulunmazsa, halk kendi çaresini kendisi bulacak

Memur - Sen Genel Başkanı Çelebi Ilık yaptığı basın açıklaması ile, ülke insanlarının sorunlarına çare bulması gerekenlerin yöneticilerin görevi olduğuna işaret ederek, çare bulunmaması halinde, halkın kendi çaresini kendi bulacağını belirtti. Açıklama şöyle:

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2012 Pazartesi 11:51
Ilık: Çare bulunmazsa, halk kendi çaresini kendisi bulacak

Ülkemizde her geçen gün sorunlar büyümektedir.Çalışanlar,esnaf, iş adamı, narenciyeci, hayvancı zor durumdadır. Kamu çalışanları ve halkımız yüksek enflasyon karşısında ezilmektedir.Hayat pahalı olurken asgari ücret 700 gündür artmamaktadır.Asgari ücretin artması ne kadar önemli ise paranın alım gücü de o kadar önemlidir.Bizlerin hükümetlerden beklentisi hayatı ucuzlatması ve özellikle eğitim ile sağlığın gelebileceği en iyi yere gelmesini sağlamasıdır.

 

Ülkemizde her geçen gün kanserden ölen insanlarımız çoğalmaktadır.İnsanlarımızın ruh halleri bozulmakta ve Anti-Depresyon haplarına başvurmaktadır.Bunlar gözden kaçmamaktadır ve unutulmamalıdır ki güçlü bir Devlet istiyorsanız,sağlıklı nesiller,bilgili,kendini yetiştirmiş ve üretken,ürettiğini satabilen toplumlardan oluşmaktadır.

 

Ülke insanının sorunlarına çare bulmak yönetenlerin görevidir,çare bulunmaz ise halk kendi çaresini kendisi bulacaktır.

 

 

Çelebi ILIK

Genel Başkan

Yönetim Kurulu (a)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık