Ana Sayfa Dünya İlle ben erdoğan'la görüşeceğim dedi görüştürmediler ağladı

İlle ben erdoğan'la görüşeceğim dedi görüştürmediler ağladı

Basın mensuplarının sorularını gözyaşları içinde cevaplandıran Eren Akçay, ''Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Görüştüreceklerini söylediler, ama görüştürmediler.

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2017 Cumartesi 21:28
İlle ben erdoğan'la görüşeceğim dedi görüştürmediler ağladı
Cumhurbaşkanı'na sesini duyuramayan Eren gözyaşlarına boğuldu! Miting alanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek isteyen Koyunoğlu İlkokulu öğrencisi 10 aşındaki Eren Akçay, yakın korumaların izin vermemesi üzerine bariyerleri geçemedi.

Bariyerlerin arkasından Erdoğan’a ‘Reis’ diye haykırarak sesini duyurmak istedi. Kürsüden inen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Mevlana Müzesi'ne doğru yürümesi üzerine de "Gidiyor işte" diyerek ağlamaya başladı. Annesinin götürmek istemesi üzerine Eren, ''Görüşmeden gitmeyeceğim. Bana ne görüşmeden gitmeyeceğim" diyerek ağlamasını sürdürdü. Annesinin ısrarları üzerine ise ''Bana ne, ben onunla görüşmeden gitmeyeceğim.''dedi.

 

Basın mensuplarının sorularını gözyaşları içinde cevaplandıran Eren Akçay, ''Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Görüştüreceklerini söylediler, ama görüştürmediler. Ondan sonra gitti'' dedi. Eren, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ne söyleyecektin? sorusuna, "Görüşmek istiyorum. Onu söyleyemem" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, miting alanından uzaklaşarak Mevlana Müzesine girmesi üzerine Eren, ailesiyle birlikte miting alanından uzaklaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile beraberindeki bakan ve heyet, Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.  Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaretin ardından Erdoğan ve beraberindeki heyet, Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Bu ziyarette basına kapalı gerçekleşti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

FAS'TA "SARI YELEKLİLER" EYLEMİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık