Ana Sayfa Magazin İnci Pars aday

İnci Pars aday

4. Antalya Televizyon Ödülleri için adaylar açıklandı.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2013 Pazartesi 09:30
İnci Pars aday

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfı ( AKSAV) işbirliğiyle 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek 4. Antalya Televizyon Ödülleri adayları, ön jüri toplantısı sonucunda belli oldu.


27 Nisan’da Antalya’da düzenlenecek törenle, ülkemizin başarılı oyuncularından ve “Harem” dizisindeki performansı ile İnci Pars komedi dizisi en iyi yardımcı kadın oyuncu adayları arasında yerini aldı.


En İyi Dram Dizisi adayları
Behzat Ç. - STAR TV
Muhteşem Yüzyıl- STAR TV
Öyle Bir Geçer Zaman ki - KANAL D

En İyi Yeni Sezon Dram Dizisi adayları
Benim İçin Üzülme - ATV
Karadayı - ATV
Kayıp Şehir - KANAL D
Merhamet - KANAL D
Suskunlar - SHOW TV

Dram Dizisi En İyi Erkek Oyuncu adayları
İlker Aksum- 20 Dakika
Erdal Beşikçioğlu - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Erkan Petekkaya - Dila Hanım
Kenan İmirzalıoğlu - Karadayı
Halit Ergenç - Muhteşem Yüzyıl

Dram Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adayları
Fatih Artman- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Ahmet Varlı- Benim İçin Üzülme
Necip Memili - Dila Hanım
Yurdaer Okur - Karadayı
Mustafa Üstündağ - Merhamet

Dram Dizisi En İyi Kadın Oyuncu adayları
Nergis Öztürk - Böyle Bitmesin
Gökçe Bahadır - Kayıp Şehir
Özgü Namal - Merhamet
Meryem Uzerli - Muhteşem Yüzyıl
Ayça Bingöl - Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Dram Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayları
İpek Bilgin - 20 Dakika
Sacide Taşaner - Benim İçin Üzülme
Nazan Kesal - Kayıp Şehir
Zerrin Tekindor - Kuzey Güney
Burçin Terzioğlu - Merhamet

Dram Dizisi En İyi Yönetmen adayları
Ali Bilgin - 20 Dakika
Serkan Birinci - Benim İçin Üzülme
Uluç Bayraktar, Cem Karcı - Karadayı
M. Çağatay Tosun - Merhamet
Yağmur Taylan, Durul Taylan - Muhteşem Yüzyıl

Dram Dizisi En İyi Özgün Senaryo adayları
Onur Koçal, Selami Genli - Benim İçin Üzülme
Necati Şahin - Böyle Bitmesin
Sema Ergenekon, Eylem Canpolat - Karadayı
Yıldırım Türker, Murat Uyurkulak, Seray Şahiner, Meriç Özen - Kayıp Şehir
Yılmaz Şahin - Muhteşem Yüzyıl

En İyi Uyarlama Senaryo adayları
Murat Dişli, Meriç Acemi, Z. Enes Akkan, Sadık Bigat, Pelin Yılmaz, Utku Gürtunca - 1 Erkek 1 Kadın
Ercan Mehmet Erdem - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Kubilay Zerener, Selçuk Akman, Alev Toprakoğlu, Ayça Mutlugil - Huzur Sokağı
Berkun Oya - İntikam
Mahinur Ergun, Melih Çam - Merhamet

Dram Dizisi En İyi Müzik adayları
Cem Kısmet - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Nail Yurtsever, Metin Kalaç - Benim İçin Üzülme
Toygar Işıklı - Karadayı
Aytekin Ataş, Soner Akalın, Fahir Atakoğlu - Muhteşem Yüzyıl
Aytekin Ataş - Suskunlar

En İyi Komedi Dizisi adayları
Bir Erkek Bir Kadın - STAR TV
Avrupa Avrupa - TRT 1
Seksenler - TRT 1
Yalan Dünya - KANAL D

En İyi Yeni Sezon Komedi Dizisi adayları
6 Mantı - TRT 1
Ali Ayşe'yi Seviyor - FOX TV
Harem - FOX TV
İşler Güçler - STAR TV
Zengin Kız Fakir Oğlan - TRT 1

Komedi Dizisi En İyi Erkek Oyuncu adayları
Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın
Hakan Yılmaz - Ali Ayşe’yi Seviyor
Ahmet Kural - İşler Güçler
Murat Cemcir - İşler Güçler
Ufuk Özkan - Zengin Kız Fakir Oğlan
Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adayları
Murat Akkoyunlu - İşler Güçler
Şinasi Yurtsever - İşler Güçler
İlker Ayrık - Seksenler
Serhat Kılıç - Seksenler
Okan Çabalar - Yalan Dünya

Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu adayları
Demet Evgar - 1 Erkek 1 Kadın
Ebru Cündübeyoğlu - Avrupa Avrupa
Zuhal Topal - Avrupa Avrupa
Özlem Türkad - Seksenler
Yasemin Conka - Seksenler

Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayları
İnci Pars - Harem
Derya Karadaş - Yalan Dünya
Gonca Vuslateri - Yalan Dünya
Ayda Aksel - Zengin Kız Fakir Oğlan
Gözde Okur - Zengin Kız Fakir Oğlan

Komedi Dizisi En İyi Yönetmen adayları
Süleyman Seçik - Harem
Selçuk Aydemir - İşler Güçler
Müfit Saçıntı - Seksenler
Jale Atabey - Yalan Dünya
Hasan Tolga Pulat - Zengin Kız Fakir Oğlan

Komedi Dizisi En İyi Özgün Senaryo adayları
Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren, Saygın Delibaş - Avrupa Avrupa
Gani Müjde - Harem
Selçuk Aydemir - İşler Güçler
Birol Güven, Murat Aras - Seksenler
Gülse Birsel - Yalan Dünya

Komedi Dizisi En İyi Müzik adayları
Bolahenk Grubu - 6 Mantı
Ender Akay, Sunay Özgür - Avrupa Avrupa
Murat Özdemir - Harem
Tolga Çebi - İşler Güçler
Burcu Güven, Aydın Sarman - Seksenler

Dizi Film En İyi Görüntü Yönetmeni adayları
Barış Işık - 20 Dakika
Erhan Makar - Benim İçin Üzülme
Ömer Yılmaz - İşler Güçler
Tolga Kutluay - Karadayı
İlker Berke - Kayıp Şehir

Dizi Film En İyi Sanat Yönetmeni adayları
Selim Keleşoğlu - Harem
Fırat Temel - Karadayı
Esra Yıldız - Merhamet
Nilüfer Ayşe Çamur - Muhteşem Yüzyıl
Dilek Pınarcı Başak - Seksenler

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık