Ana Sayfa Spor İnşaat Müteahhitleri Birliği'nden Sertoğlu'na destek...

İnşaat Müteahhitleri Birliği'nden Sertoğlu'na destek...

Faik Dağaştı başkanlığındaki Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği yönetim kurulu Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nu (KTFF) ziyaret ederek Başkan Hasan Sertoğlu’na “Kıbrıs’ta futbolun birleştirilmesi çabaları” konusunda destek verdi.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2013 Çarşamba 23:08
İnşaat Müteahhitleri Birliği'nden Sertoğlu'na destek...

DAĞAŞTI

KTFF’de saat 12.00’de gerçekleşen ziyarette konuşan Birlik Başkanı Faik Dağaştı, Sertoğlu’nun başlattığı girişimlerde başarılı olmasını diledi.

Dünyaya kapalı bir ülkede yaşandığına işaret eden Dağaştı, Sertoğlu’nun başlattığı süreçte netice almaması için hiçbir sebep bulunmadığını söyleyerek, bu şekilde Kıbrıs Türk futbolunun da dünyaya açılabileceğini belirtti.

Dağaştı, Sertoğlu’nun kulüplerle yaptığı görüşmelerde mutlaka olumlu geri dönüşler aldığını belirterek, eski bir Müteahhitler Birliği yönetim kurulu üyesi olan Sertoğlu’nun başarısını KTFF çatısı altında sürdüreceğine ve süreci başarıya ulaştıracağına olan inancını da dile getirdi.

SERTOĞLU

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da ziyaret için Müteahhitler Birliği heyetine teşekkür ederek, kendilerine desteğin her geçen gün daha da artığını söyledi.

TAK

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık