Ana Sayfa Astroloji İnternetin doğru kullanılması için eğitim kaçınılmaz

İnternetin doğru kullanılması için eğitim kaçınılmaz

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst Dünya Telekomünikasyon ve Bilgi Günü ile ilgili mesaj yayımladı...

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2016 Salı 11:56
İnternetin doğru kullanılması için eğitim kaçınılmaz

Telekomünikasyon ve haberleşme alanında hizmet veren, iletişim ve haberleşme alanlarında hizmet veren tüm kesimleri kutladığını belirten Dürüst, mesajında şöyle dedi:

“Bu bağlamda, çağımızın en önemli ve en yaygın şekilde kullanılan internet de yaşamımız üzerinde büyük önem taşımaktadır.

Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan haber alma özgürlüğünün en büyük sağlayıcısı durumunda olan internetin, doğru kullanılması gerekliliği de ayrı bir önem arz etmektedir. Bu noktada, özellikle gençlerimizin bilinçlendirilmesi ve internetin doğru kullanılması amacı ile eğitimler verilmesi kaçınılmaz bir gerçekliktir.

Başta Bakanlığımıza bağlı olan Telekomünikasyon Dairesi çalışanlarımız olmak üzere, haberleşme ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren herkesin gününü kutlarım”.

Telekominikasyon Dairesi vezneleri erken kapanacak

Telekomünikasyon Dairesi’nin Lefkoşa, Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’taki vezneleri erken kapatılacak ve abonelik işlemleri yapılmayacak.

Gazimağusa’da saat 11:30, Lefkoşa ve Güzelyurt’ta 12:00 ve Girne’de ise 12:30’den sonra vezneler kapatılacak ve abonelik işlemleri yapılamayacak.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, personel Telekomünikasyon Dairesi’nde örgütlü TEL-SEN tarafından 17 Mayıs Dünya Telekomünikasyon ve Bilgi Günü dolayısıyla düzenlenecek yemeğe katılacağı için abonelere hizmet verilemeyecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık