Ana Sayfa Yurt İskele'de "Trafik ve Asayiş Operasyonu"

İskele'de "Trafik ve Asayiş Operasyonu"

İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında, "Trafik ve Asayiş Operasyonu" düzenlendi.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2015 Perşembe 01:09
İskele'de

İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında,  "Trafik ve Asayiş Operasyonu" düzenlendi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün 18.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen operasyon kapsamında bölgede faaliyet gösteren bet ofis ve 3 kumarhane kontrol edilirken, yapılan kontroller sonucu kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 6 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucu ise, 120 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 13 araç sürücüsü hakkında yasal işleme gidildi.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE (SENTETİK CANNABİNOİD) İTHAL VE TASARRUF

Lefkoşa’da Şht. Ecvet Yusuf Caddesi üzerinde, dün saat 13.00 sıralarında, S.U.’nun (E-23) kullanımında, bulunan araç polis tarafından şüpheli görülmesi üzerine durdurularak yapılan aramada, yaklaşık 150 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı.  Adı edilen ve araçta bulunan A.A. (E-26) tutuklandı.

AYAKLANMA, KANUNSUZ TOPLULUK, KASTİ HASAR,RAHATSIZLIK VE TECAVÜZKAR ALET TAŞIMAK

“Ayaklanma, Kanunsuz Topluluk, Kasti Hasar, Rahatsızlık ve Tecavüzkar Alet Taşımak”, meselesiyle ilgili olarak aranmakta olan S.S. (E-26), Ş.E.  (E-23), S.B. (E-20), U.A. (E-27), İ.K. (E-25), Ö.M. (E-20), İ.A. (E-21) ve F.A. (E-21) dün Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı.

EV AÇMA VE İKAMETGAHTAN HIRSIZLIK

Girne’de,  16-18 Aralık tarihleri, 08.00-15.30 saatleri arasında,  Elif Evli’ye ait ikametgahın balkon penceresi meçhul şahıs veya şahıslar tarafından açılarak içeriye girilmiş ve içerisinden 650 TL nakit para ile muhtelif ziynet eşyaları çalınmıştı. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine meselede zanlı görülen F.K. (E-32) tespit edilerek tutuklandı.

HIRSIZLIK             

H.I. (E-30), Şahinler'de bulunan ağıllar bölgesinde 6 Kasım’da, saat 04.00 sıralarında, Selçuk Kendir'e ait 5 koyunu çaldı. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine adı edilen tespit edilerek tutuklandı.

(tak)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık