Ana Sayfa Yurt İstanbul’a da gitmiş

İstanbul’a da gitmiş

Rumlar, Ankara’da bir toplantıya katılan ABD’nin Lefkoşa Büyükelçisi’nin Türkiye’de bir enerji toplantısında yer aldığını belirtiyor.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2012 Perşembe 07:41
İstanbul’a da gitmiş

ABD’nin Güney Kıbrıs Büyükelçisi John Koenig’in geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gerçekleştirdiği ziyaret çerçevesinde Ankara’da katıldığı toplantının yanı sıra, İstanbul’da da düzenlenen bir enerji konferansında yer aldığı iddia edildi.


Politis gazetesi: “İstanbul’a Da Mı Gitti? – Büyükelçi John Koenig Bir Başka Enerji Toplantısında” başlıkları altında verdiği haberinde, Koenig’in geçen haftaki Türkiye ziyareti sırasında sadece Ankara’ya değil, İstanbul’a da gittiği ve burada gerçekleştirilen bir enerji konferansına katıldığı yönünde bilgilerin olduğunu yazdı.


Gazete, Koenig’in, 15-16 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen ve ABD, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan gibi pek çok ülke yetkilisinin katıldığı “Atlantic Konseyi Enerji Seminerini” izlediği yönünde bilgilerin bulunduğunu, ancak Koenig’in isminin, bir düşünce kuruluşu olan “Atlantic Konseyinin” internet sitesinde açıkladığı, seminere katılacaklar listesinde yer almadığını öne sürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık