Ana Sayfa Gündem İŞYERİNİ SOYDU!

İŞYERİNİ SOYDU!

Mahkeme, iki kefilin 30’ar bin TL kefalet senedi imzalaması şartı ile zanlının tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2018 Perşembe 07:58
İŞYERİNİ SOYDU!

Lefkoşa’da depo sorumlusu olarak çalıştığı şirkete ait hurda aracı ve bazı malları kendisininmiş gibi satan Murat Sardu, hakkındaki soruşturma tamamlandı. Zanlı dün teminat talebiyle Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı.
Soruşturmayı yapan polis,  Ali Yırtıcı’ya ait şirkette depo sorumlusu olarak çalışan zanlının
16 Mart 2018 tarihinde şirkette kullanılmaz durumda bulunan EM 640 plakalı Nissan marka aracı hurdacıya kendisinin olduğunu söyleyerek, satıp sahtekârlıkla bin TL para temin ettiğini belirtti.

Polis, zanlının yine 2018 yılı Nisan ayı içerisinde 15 adet 20 kilogramlık beyaz duvar boyalarını kendisinin olduğunu söyleyip, karşılığında BN 996 plakalı mavi renk Reno 9 model aracı temin ettiğinin tespit edildiğini mahkemeye aktardı. Polis, zanlının tespit edilerek tutuklandığını ve yürütülen soruşturma sonucunda EM 640 plakalı Nissan marka araç ile boyaların bir kısmının bulunup emare olarak alındığını söyledi. Zanlının 7 gündür tutuklu olduğunu kaydeden polis, soruşturmanın tamamlandığını belirterek, teminata bağlanmasını talep etti. Mahkeme, iki kefilin 30’ar bin TL kefalet senedi imzalaması şartı ile zanlının tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GUTERRES, SPEHAR İLE GÖRÜŞTÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık