Ana Sayfa Dünya İZMİR MEDYA PLATFORMU SEÇİMİNİ YAPTI

İZMİR MEDYA PLATFORMU SEÇİMİNİ YAPTI

Gazete, radyo, TV, haber sitesi gibi çeşitli kurum ve kuruluşların sahibi; yönetici ve yazarları düzeyinde katılım sağladığı İzmir Medya Platformu ilk seçimlerini gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2018 Cuma 11:56
İZMİR MEDYA PLATFORMU SEÇİMİNİ YAPTI

İZMİR MEDYA PLATFORMU SEÇİMİNİ YAPTI

 

Gazete, radyo, TV, haber  sitesi gibi çeşitli kurum ve kuruluşların sahibi; yönetici ve yazarları düzeyinde katılım sağladığı İzmir Medya Platformu ilk seçimlerini gerçekleştirdi.

 

Bugüne kadar 50'yi aşkın toplantı ve organizasyon gerçekleştiren İzmir medya Platformu Bakanlar'dan Siyaset dünyasına, iş dünyasından, STK'lara; belediye başkanlarına kadar Başbakan Binali Yıldırım Milletvekilleri, il başkanları, Belediye Başkanları, rektörler, İş dünyasının temsilcileri kurum temsilcileri ve kanaat önderleri olmak üzere  çok sayıda konukla bir araya geldi. İzmir Medya Platformunun yaptığı etkinlikler İzmir ve Ege Bölgesi sınırlarını aşarak ülke gündeminde yer buldu.

 

Bir sivil insiyatif olarak doğan İzmir Medya Platformu yapılan seçimler sonucunda kurucu başkan olarak organizasyonları koordine eden Ahmet Kaplan'ı başkanlığa seçti. Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Engin Vardar, Ufuk Türkyılmaz, Vahap Dabakan, Yener Özkesen

HABER EMİN YAPAR

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

“ABD BENİ ÖLDÜRÜP HÜKÜMETİMİ DÜŞÜRMEK İSTİYOR”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık