Ana Sayfa Spor Judo’da şampiyonlar belirlendi

Judo’da şampiyonlar belirlendi

udo Hapkido ve Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen 11. KKTC Judo Şampiyonası dün gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2013 Pazartesi 10:45
Judo’da şampiyonlar belirlendi

Şampiyonanın ardından düzenlenen ödül töreninde başarılı sporcuların ödülleri Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş, Judo Hapkido Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, Asbaşkan Kürşat Dünki ve diğer yetkililer tarafından verildi.


Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda 09.00-14.00 saatleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada lisansları 2013 yılı vizeli minik, yıldız, ümit, genç ve büyükler kategorisinde turuncu ve üzeri kuşak sahibi 27 erkek ve bayan sporcu mücadele etti.


Hakemler Orhan Bebek, Hamza Bebek, Aydın Aksu, Yılmaz Aslan ve Orhan Yalçın’ın görev yaptığı şampiyonanın tamamlanmasının ardından düzenlenen ödül töreninde başarılı sporcuların madalyaları ile takımların kupaları verildi.


Şampiyonada dereceye giren sporcuların elde ettiği dereceler ve kulüpleri şöyle:

 

30 Kg. Minik Erkekler
1. Erge Teksamancı (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)

38 Kg. Minik Erkekler
1. Muzaffer Tufan Gürpınar (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)

50 Kg. Minik Erkekler
1. Tolga Demir (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)
2. Sinan Yaşar (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü)

24 Kg. Minik Bayanlar
1. Esra Bebek (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

36 Kg. Minik Bayanlar
1. Gülden Bozkoyun (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

40 Kg. Minik Bayanlar
1. Damla Bebek (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

44 Kg. Minik Bayanlar
1. Helin Bayraktar (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)

52 Kg. Minik Bayanlar
1. Buse Cemre Vergili (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)

46 Kg. Yıldız Erkekler
1. Hamza Bozkoyun (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

57 Kg. Ümit Bayanlar
1. Şerife Ezgi Vergili (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)
2. İpek Baykan (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)

55 Kg. Ümit Erkekler
1. Doğan Özdemir (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

60 Kg. Ümit Erkekler
1. Ali Beyaz (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)
2. Mehmet Emin Tekin (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

66 Kg. Ümit Erkekler
1. Cem Özdemir (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)
2. Mehmet Portakal (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)
3. Evren Mahmutoğlu (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

73 Kg. Ümit Erkekler
1. Eren Mahmutoğlu (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)
2. Osman Bozkoyun (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

+90 Kg. Ümit Erkekler
1. Hüseyin Öğüt (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

42 Kg. Genç Bayanlar
1. Rabia Bebek (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

52 Kg. Genç Bayanlar
1. Buse Yanardağ (Tatlısu Seracılar Kültür Spor Kulübü)

73 Kg. Genç Erkekler
1. Abdil Kerim Yaşar (Lefkoşa Kültür Spor Kulübü Derneği)
2. Ahmet Duran Polat (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

81 Kg. Genç Erkekler
1. Adil Uslu

60 Kg. Büyük Erkekler
1. Hüseyin Bebek (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

81 Kg. Büyük Erkekler
1. Sonar Yıldız (Tatlısu Seracılar Gençlik ve Spor Kulübü)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık