Ana Sayfa Yurt Kafatası çaldığı iddia edilen Buhara’nın işi zora giriyor

Kafatası çaldığı iddia edilen Buhara’nın işi zora giriyor

Geçitkale Belediyesi çalışanlarından Sonuç Kunna’nın ortaya attığı “Belediye Başkanı 1 buçuk yıl önce bana ve iki arkadaşıma köyde bir mezar kazdırdı ve içinden çıkardığımız kafatasını aldı” şeklindeki iddialarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2012 Cumartesi 15:30
Kafatası çaldığı iddia edilen Buhara’nın işi zora giriyor

Bu kez, olay mezarda yatan merhum Mehmet Ahmet’in ailesi konuştu.

 

TEHDİT ETTİLER


“Mezarın babamıza ait olduğunu öğrendiğimiz gün polise gittik. Daha sonra eve birileri geldi, bu işin peşini bırakmamızı, bırakmazsak ailenin zarar göreceğini söyledi yani bizi tehdit etti”


“Belediyede çalışan akrabalarımız var. İlk önce onlara zarar vermekten korktuk. Belediye Başkanı Buhara kendi gönderdiği aracıya ‘ Bu ailenin üzerine git ‘ dedi ”

 

NE OLURSA OLSUN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM


” Geçtiğimiz günlerde eve bir aracı geldi. Bize askerde olan oğlumuz için iş teklifinde bulundu. Bir insanın korkusu olmasa birini yollamaz. ”


” Korkulan yoksa bu mezarı açsınlar. Onlar biz korktuk sandı. Bu işin arkasında sonuna kadar duracağız. Sonuç ne olursa olsun olayın peşini bırakmayacağız ”


” Bu olay kamuoyunda herkes tarafından bilinen bir olay oldu. Aile olarak nerdeyse dışarıya çıkamaz olduk . Her gittiğimiz yerde bu olayın neden kapandığımı soruyorlar ”

 

Barış Gazetesi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık