Ana Sayfa Gündem Kahvaltılı toplantı

Kahvaltılı toplantı

UBP'den verilen bilgiye göre, toplantıya UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Resmiye Canaltay ve bölge milletvekilleri ile Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter katıldı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Kahvaltılı toplantı

Kahvaltıda konuşan UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Resmiye Canaltay, UBP'nin ülkenin en köklü partilerinden biri olduğunu söyleyerek, sevgi saygı birlik içerisinde hareket edilmesinin önemine dikkat çekti.

Ülkenin ekonomik olarak çöktüğü dönemde gündemlerin hep saptırıldığını halkın değişik gündemlerle kandırıldığını ileri süren Canaltay, "Biz UBP olarak tıpkı eski günlerdeki gibi birlik beraberlik içinde birbirine bağlı olan en köklü parti olarak tek başımıza iktidara gelene kadar çalışacağız? dedi.

Gazimağusa'nın kalkınması için DAÜ'nün önemli olduğuna dikkat çeken Canaltay, "hedef önümüzdeki ilk seçime birlik beraberlik sevgi saygı  içinde tek başına iktidara gelmektir? diye konuştu.

Milletvekili Ersan Saner de, "UBP İlçesi olarak bu tip organizasyonları yapan Gazimağusa İlçe Başkanına teşekkür ederiz. İktidarda olan partiler örgütlerine gidilse böyle candan bir kalabalık bulamazsınız? dedi.

Kalabalıkların gönül birlikteliklerinden oluştuğunu ve bu sevginin ülkeye hizmet olarak döneceğini söyleyen Saner, "İktidarda olduğumuz dönem içerisinde birtakım beklentilere cevap veremedik. Ama önemli olan kişisel beklentiler değil toplumsal beklentilerin ön plana çıkmasıdır. UBP olarak yapılan icraatlar herkes tarafından bilinmektedir. Mevcut hükümetin ise bu konuda sınıfta kaldığı ortadadır. UBP tarafından projelendirilip ihale edilen icraatların bile henüz başlamamış olması en belirgin örneğidir? şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık