Ana Sayfa Siyaset Kaşif: “Herşey ortada, halkımızın gözleri önünde oluyor"

Kaşif: “Herşey ortada, halkımızın gözleri önünde oluyor"

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkan adayı Dr. Ahmet Kaşif dün akşam Lefkoşa Taşkınköy ve Marmara örgütlerini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2012 Çarşamba 23:18
Kaşif: “Herşey ortada, halkımızın gözleri önünde oluyor

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkan adayı Dr. Ahmet Kaşif dün akşam Lefkoşa Taşkınköy ve Marmara örgütlerini ziyaret etti.

 

Kaşif’in ziyaretlerinde UBP Lefkoşa İlçe Başkanı Dr. Faiz Sucuoğlu, Gazimağusa İlçe Başkanı Afet Özcafer, Lefkoşa Milletvekilleri Hasan Taçoy ile Zorlu Töre de hazır bulundu.

Kaşif, Taşkınköy ve Marmara örgüt yetkilileri ile güncel konularla ilgli sohbet etti, görüş alış-verişinde bulundu.

Ahmet Kaşif her iki örgütte yaptığı konuşmalarda,  UBP’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Devleti ve Halkı için taşıdığı önemin büyük olduğuna vurgu yaptı.

“Kendilerine göre UBP Genel Başkanlık seçiminin sonuçlanmadığını, bu nedenle konuyu hem ülke hem parti yararı için yargıya taşıdıklarını, yargının sonucunu beklediklerini ama bu arada çalışmalarına devam ettiklerini” anlatan Ahmet Kaşif, “ülke ve partinin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini, bu sürecin bilgili, vizyon sahibi, çalışkan, partiyi ve ülkenin tüm kesimlerini kucaklayan bir anlayışla daha fazla gecikilmeden atlatılabileceğini” söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

"ŞEREF VE MUTLULUK GÜNÜ"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık