Ana Sayfa Yurt Kaşif partinin sıkıntılı bir durumdan geçtiğini belirtti

Kaşif partinin sıkıntılı bir durumdan geçtiğini belirtti

Kaşif, UBP Taşkınköy ve Marmara örgütlerini ziyaret ederek, partinin sıkıntılı bir durumdan geçtiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2012 Perşembe 10:28
Kaşif partinin sıkıntılı bir durumdan geçtiğini belirtti

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif, ülkede ve UBP’de yaşanan sıkıntıların bilgili, vizyon sahibi, çalışkan ve kucaklayıcı bir anlayışla aşılabileceğini söyledi.


Basın bürosunun açıklamasına göre, 21 Ekim’deki kurultayda genel başkanlık yarışına katılan Kaşif, önceki akşam Lefkoşa Taşkınköy ve Marmara örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerde UBP Lefkoşa İlçe Başkanı Dr. Faiz Sucuoğlu, Gazimağusa İlçe Başkanı Afet Özcafer, Lefkoşa milletvekilleri Hasan Taçoy ile Zorlu Töre de hazır bulundu.


Ahmet Kaşif her iki örgütte yaptığı konuşmalarda, UBP’nin KKTC devleti ve halkı için büyük önem taşıdığını söyledi. “Kendilerine göre UBP Genel Başkanlık seçiminin sonuçlanmadığını, bu nedenle konuyu hem ülke hem parti yararı için yargıya taşıdıklarını, yargının sonucunu beklediklerini ama bu arada çalışmalarına devam ettiklerini” anlatan Ahmet Kaşif, “ülke ve partinin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini; bu sürecin bilgili, vizyon sahibi, çalışkan, partiyi ve ülkenin tüm kesimlerini kucaklayan bir anlayışla daha fazla gecikilmeden atlatılabileceğini” söyledi.


“İlk günden beridir bölmek değil, birleştirmek, sevgi ve saygı için görev istediklerini” ifade eden Kaşif, halka ve partiliye kulak verilmeyerek, eleştiriler duymazdan gelinerek partiye ve ülkeye yarar sağlanamayacağını söyledi.


Ahmet Kaşif, “Bizler partimizi ve ülkemizi seviyoruz. Halkımızın her gün içindeyiz. Ne istenildiğini, sorunun nerede olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılı olacağımıza inanıyoruz, kendimize güveniyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık