Ana Sayfa Dünya KAÜ öğrencileri bursa'lı öğrencilere kuçak açtı

KAÜ öğrencileri bursa'lı öğrencilere kuçak açtı

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Eğitim danışmanları, 27-28 tarihleri arasında Bursa Eket tercih fuarında öğrenci adayları ile buluşuyor.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2017 Çarşamba 17:13
KAÜ öğrencileri bursa'lı öğrencilere kuçak açtı

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Eğitim danışmanları, 27-28 tarihleri arasında  Bursa Eket tercih fuarında öğrenci adayları ile buluşuyor.

Bursa’da gerçekleşen fuarda, tercih fuarı yetkilileri, iki gün sürecek olan tercih fuarının sabah 10:00’da başlayıp, akşam 17:00 saatlerinde sonlanacağını  bildirdi. Kıbrıs Amerikan  Üniversitesi (KAÜ), aday öğrencilerin her sene gerçekleşen eğitim fuarlarında üniversitelere sordukları ‘’Neden Siz’’ sorusuna cevap olarak, KAÜ eğitim danışmanları KAÜ özelliklerini şöyle sıraladı;

Öğrencilerin Hayal güçleri ile bilgiyi sınırlar ötesine taşıyacak,seçimlerinde özgür olacaklarını, sürekli gelişen bir kampüs ve adeta doğal bir laboratuvar ortamında, öğrencilerin kendi hikayelerini yazabileceği bir üniversitede okuyarak, özgür bir akademik ortamda eğitim alacaklar.

KAÜ yetkilileri KAÜ ile ilgili yapmış olduğu bir diğer açıklamada ise, Kıbrıs’ın eşsiz tarihi ve mimari güzelliklerine sahip şehri Lefkoşa’da bir başkent üniversitesi olduklarını, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi'nin, seçkin bir akademik kadro eşliğinde, “hayaller ve esneklik” ilkelerine göre tasarlanmış, yenilikçi, disiplinler arası bir yaklaşımla zengin bir program sunduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

YUNANİSTAN'DA PRESPA ANLAŞMASI TARTIŞMALARI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık