Ana Sayfa Yurt Kedinin süt annesi köpek!

Kedinin süt annesi köpek!

Boncuk ve Kızım’ın sevgisini görenler hayretler içerisinde kalıyor.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2012 Salı 13:38
Kedinin süt annesi köpek!

Gazimağusa’da yaklaşık bir yaşındaki “Kızım” isimli köpeğin, 3 aylık kedi yavrusu “Boncuk” u emzirmesi başta kenti ziyaret eden turistler olmak üzere gören herkesi hayretler içerisinde bıraktı. İsmet İnönü Bulvarı üzerinde bulunan “Birol Petrol” isimli işyerinde kalan “Kızım” ve “Boncuk” dostluğun örneğini veriyor. Tabiat kanunlarına göre düşman sayılan her iki hayvan, hem cinslerinin aksine gün boyu birbirleri ile oynayarak güzel vakit geçiriyorlar.


Her ikisi de sorumsuz vatandaşlar tarafından sokağa bırakılan hayvanlara Birol Petrol İstasyonu çalışanları sahip çıkıyor. Hayvanların bakımlarını yapan Erhan Bayram, “Kızım”ın yaklaşık 1 yıl önce, “Boncuk”un ise 2 hafta önce istasyon yakınlarına bırakıldıklarını söyledi.


Her iki hayvanın da dostluklarının görülmeye değer olduğuna vurgu yapan Erhan Bayram, “Boncuk”un annesinden kısa bir süre önce ayrıldığı için “Kızım”ı annesinin yerine koyup, emmeye çalıştığını dile getirdi.


İki hayvanında istasyona gelenlerin neşe kaynağı olduğuna dikkat çeken Bayram, birbirinden sevimli kedicik ve köpeciğin tüm gün bir an dahi ayrılmadıklarını dile getirdi.


“Boncuk”un birkaç gün önce kaza geçirdiği için 2 gün veterinerde kaldığını da anlatan Erhan Bayram, “Kızım”ın 2 gün ağzına yemek koymadığını ve hasret çektiğini söyledi.


Turistlerin kedi yavrusunu bir köpeğin emzirdiği manzarayı görünce gözlerine inanamadıklarını da ifade eden Bayram, sevgi dolu bu muhteşem olayın fotoğrafını çekerek ölümsüzleştirdiklerini anlattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık