Ana Sayfa Gündem Kıbrıs'ın Selfie Starı Özge Sarıca Samsung Galaxy S5 sahibi oldu

Kıbrıs'ın Selfie Starı Özge Sarıca Samsung Galaxy S5 sahibi oldu

Dünya çapında en son mobil teknolojileri aboneleriyle buluşturan Telsim, facebook sayfasında düzenlediği “Selfie Star” yarışmasının galibi Özge Sarıca’ya, ödül olarak Samsung Galaxy S serisinin 5. nesil telefonu Samsung Galaxy S5’i verdi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Kıbrıs'ın Selfie Starı Özge Sarıca Samsung Galaxy S5 sahibi oldu

Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Murat Ustacan’ın elinden ödülünü alan Sarıca, en son teknoloji bir mobil cihaza sahip olduğu için mutlu olduğunu dile getirdi. 8 çekirdek işlemci, 16 Megapiksel kamera, 2 adet flaş, parmak izi okuyucu, kalp hızı ölçer gibi özellikleri ile, yeni Samsung Galaxy S5’e sahip olan Sarıca, ödül için Telsim’e teşekkür etti.

Samsung Galaxy serisinin en yenisi Galaxy S5’in ödül olarak verildiği yarışmayı çok başarılı bulduğunu dile getiren Sarıca, daha önce hiçbir mobil iletişim şirketinin facebook sayfasında böyle bir yarışmayla karşılaşmadığını söyledi. Sarıca, Telsim’in adada bir ilki gerçekleştirerek çok güzel bir yarışma düzenlediğini kaydetti. 8 yıllık Telsim abonesi olan Özge Sarıca, “Kıbrıs’ın Selfie” starı seçildiğini öğrenince çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Telsim, facebook sayfasında, sosyal medya kullanıcıları arasında popüler bir paylaşım haline gelen “selfie” fotoğraflarının yer aldığı bir yarışma düzenlemiş ve yarışmadan en çok beğeni alan fotoğrafın sahibi “Kıbrıs’ın Selfie Starı” seçilmişti.

Yaklaşık 4000 beğeni toplayan Özge Sarıca, “Kıbrıs’ın Selfie Starı” ünvanına sahip olmuştu.

Sarıca, “Selfie” fotoğrafının yaklaşık 4000 beğeni toplamasıyla ilgili olarak, yurt dışındaki bağlantıları, aile ve arkadaşlarının da yardımının büyük olduğunu belirtti.

Telsim’e, kendisine “Kıbrıs’ın Selfie Starı” olma şansı tanıdığı için teşekkür eden Sarıca, 8 yıldır Telsim abonesi olduğunu, Telsim’in servis ile hizmetlerinden memnun olduğunu ve Telsim’in kampanyalarını çok avantajlı bulduğunu belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık