Ana Sayfa Gündem KKTCELL'e tam not

KKTCELL'e tam not

Kuzey Kıbrıs Turkcell, ‘Certification Europe’ tarafından gerçekleştirilen 2014 yılı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi’nden yine ‘tam not’ aldı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
KKTCELL'e tam not

Karaatmaca: “Kuzey Kıbrıs Turkcell sadece teknoloji ve insana yönelik yatırımları değil, kalite ve standartta gösterdiği ilerleme ile de başarısını taçlandırmıştır”

Kuzey Kıbrıs Turkcell, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi’ni bu yıl da başarıyla tamamladı.
16-17 Ekim tarihlerinde Certification Europe tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda, Kuzey Kıbrıs Turkcell'in kurumsal başarısı ve yüksek kalite standardı dikkat çekti.
‘Sıfır uygunsuzluk’

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, ‘Certification Europe tarafından yapılan 2014 yılı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi’nin “sıfır uygunsuzluk” ile sonuçlandığı belirtildi.
Kuzey Kıbrıs Turkcell böylece ‘Kalite Yönetim Sistemi’nin standartlara uyumunu kanıtlayarak, 3 yıl süreyle geçerli olan ISO 9001 sertifikasını yenilemiş oldu.

Karaatmaca: Kalite ve standartlar önemli

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, iç denetim ve kalite yönetim temsilcileri ile tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesini kutlayarak, “Kalite ve standartlar bizler için son derece önemlidir, bu anlamda, yeni bir denetimden daha başarıyla çıkmış olmak hem kurumumuz, hem de ülkemiz adına hepimizi gururlandırmıştır” dedi.
Uluslararası kalite ve belgelendirme kuruluşu "CertificationEurope"un son derece hassas çalıştığına dikkat çeken Karaatmaca, “Kuzey Kıbrıs Turkcell sadece teknoloji ve insana yönelik yatırımları değil, kalite ve standartta gösterdiği ilerleme ile de başarısını taçlandırmıştır” şeklinde konuştu.

‘Dünya ile yarışıyoruz’
Kuzey Kıbrıs Turkcell Kalite Yönetim DenetçisiCliveNightingalede, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in uluslararası standartlarda hizmet verdiğini anımsatarak, insan kaynakları ve kurumsallaşma anlamında dünyayla yarıştıklarını söyledi.Nightingale, Kuzey Kıbrıs Turkcell’inCertification Europe tarafından gerçekleştirilen 2014 yılı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi sonucunda yüksek kalite standartlarının onaylanmasının tüm Turkcell ailesinin ortak başarısı olduğunu belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık