Ana Sayfa Koca bir aileyi vahşice katletmişler

Koca bir aileyi vahşice katletmişler

Ağustos ayında Edirne'nin Büyükdoğanca köyünün ormanlık alanında bulunan 9 Afgan cesedi hakkında bugün korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Donarak öldükleri zannedilen ailenin 4 kişi tarafından gasp edildiği daha sonra öldürüldüğü ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 23 Kasım 2014 Pazar 18:08
Koca bir aileyi vahşice katletmişler

4 ay önce Edirne'nin Büyükdoğanca köyünde ölmüş olarak bulunan 9 Afgan hakkında yeni bir gelişme yaşandı. 4 ay önce dondukları zannedilen içlerinde küçük çocuklarında bulunduğu Afgan ailenin gasp edildikten sonra katledildiği ortaya çıktı. 

4 ay önce Edirne'nin ıssız bir bölgesinde ölü bulunan 9 Afganlı'nın ölümü hakkında yapılan araştırma tamamlandı. Daha önce soğuktan donarak öldükleri açıklanan ailenin aslında cinayete kurban gittikleri ortaya çıktı. 4 ay önce ülkelerinden kaçarak Edirne'ye geldikleri tespit edilen 9 Afgan göçmenin cansız bedenleri Büyükdoğanca köyünde bulunmuştu.


Bulgaristan'a kaçmak için Edirne'ye geldikleri zannedilen Afgan ailenin otopsisi yapıldıktan sonra kan donduran gerçek ortaya çıktı. Önce gasp edilip daha sonra hunharca öldürülen ailenin katil zanlısı olan 4 kişi jandarma tarafından gözaltına alındığı bildirildi. 9 Afgan göçmeni öldürme suçundan gözaltına alınan 4 zanlının evlerinden o güne ait pek çok delil bulunduğu açıklandı. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık