Ana Sayfa Gündem Kullanıcılar online hizmet kolaylığını sevdi

Kullanıcılar online hizmet kolaylığını sevdi

Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında başlayan işbirliği ile; Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri artık Limasol Bankası’nın internet sitesi üzerinden de 7/24 kontör yükleyebilme ve fatura ödeme kolaylığını yaşıyorlar.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Kullanıcılar online hizmet kolaylığını sevdi

Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri ayni zamanda Limasol Bankası’nın bir diğer hizmeti olan Hızlı Fatura Ödeme Noktalarında da fatura ödeme yapabiliyor.

Ülkede önde gelen kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan Limasol Bankası, sağladığı ‘internet sitesinden kontör yüklenme’ ve ‘fatura ödeme’ hizmetleri ile birkez daha kullanıcıların takdirini topluyor.

İnternet sitesine https://kktcell.limasolbank.com.tr/ adresinden kolayca ulaşmak mümkün..

Sağlanan hizmetle ilgili olarak görüşlerini aktaran Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler şunları söyledi: “Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcılarına 7 gün 24 saat bulundukları ortamdan 3D secure güvencesiyle, bir tıkla fatura ödeyip, internet paketi yükleyip ve kontör satın alabildikleri siteyi hayata geçirdikleri için mutlu olduğunu belirtti. Kullanıcılar, Card Plus veya 3D secure kart özelliği olan tüm kredi kartları ile bu işlemi rahatça uygulamaktalar.  Üstelik bu hizmeti kullanmak için banka müşterisi olunmasına da gerek yok"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık