Ana Sayfa Magazin Kuzey Kıbrıs Eğlence Dünyası Yepyeni Bir Mekânla Tanıştı: Perrachica

Kuzey Kıbrıs Eğlence Dünyası Yepyeni Bir Mekânla Tanıştı: Perrachica

Kuzey Kıbrıs Eğlence Hayatına Yeni Bir Nefes Geldi

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2017 Pazar 02:45
Kuzey Kıbrıs Eğlence Dünyası Yepyeni Bir Mekânla Tanıştı: Perrachica

Haber: Ertuğrul Kanık

 

Kuzey Kıbrıs eğlence hayatına farklı bir soluk getirmek için kapılarını geçtiğimiz hafta eğlence severlere açan Perrachica Lounge Bar, farklı ve sıra dışı mimarisinin yanında, sunduğu hizmet ile birlikte çalınan Lounge müziklerle gerçek eğlenceyi arayanların mekanı olmak için yerini aldı.

Mekânın direktörlüğünü Kuzey Kıbrıs gece hayatının tanınmış isimlerinden Mustafa Öztürk ve Miracle Design ile ismini duyurmuş olan iş dünyasının tanınmış simalarından Miraç Demirkol yaparlarken, iki ortak Perrachica’da adeta harikalar yaratmak için kolları sıvadı.

Perrachica Halkla İlişkiler müdürlüğü koltuğunda ise yine Kuzey Kıbrıs’ın tanınmış güzellerinden Deniz Coşardeniz yer alırken, Coşardeniz’in Halkla İlişkiler koltuğunda her zaman olduğu gibi fazlasıyla kendinden konuşturacak gibi duruyor.

Mekân da çalan Lounge Müzikler eşliğinde, ekibin kusursuz servis anlayışı ve bar içinde yapılan özel içecekler eşliğinde, kendinizi çok farklı ve özel bir yerde hissetmeniz için ellerinden geleni yapan Mustafa Öztürk ve Miraç Demirkol ikilisi, Kuzey Kıbrıs’ta eğlenceye farklı bir soluk getirmek adına her şeyi düşünerek, denize sıfır, eşsiz manzara eşliğinde otantik bir yer yaratmış durumdalar.

Perrachica Lounge Bar hafta içi saat 18:30 ile gece yarısı 04:00 arası gerçek eğlenceyi arayanların mekanı olarak, isminden fazlasıyla söz ettirecek gibi görünüyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık