Ana Sayfa Yurt Kuzey Kıbrıs Turkcell kanal yönetimi'nde görev değişimi

Kuzey Kıbrıs Turkcell kanal yönetimi'nde görev değişimi

Kuzey Kıbrıs Turkcell Kanal Yönetimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine, Ali Han Sarıcalı getirildi.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2012 Pazartesi 16:25
Kuzey Kıbrıs Turkcell kanal yönetimi'nde görev değişimi

Kuzey Kıbrıs Turkcell'in Kanal Yönetimi bölümünde görev değişimi yaşandı.

 

Kanal Yönetimi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Arıkan, bu görevini,  Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunu Ali Han Sarıcalı'ya devretti.

 

Mert Arıkan, Turkcell Grup Kuzey Türkiye Bölge Satış Direktörü olarak kariyerini sürdürecek.

 

Ali Han Sarıcalı, yeni görevi öncesinde, Turkcell Grup Bireysel Satış Perakende Kanal Yönetimi Fonksiyonu'nda Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell'e katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu açıklayan Sarıcalı, "Kuzey Kıbrıs'ın iletişim ve teknoloji lideri bu güzel ailede, böylesine önemli bir sorumluluk üstlenmenin heyecanını yaşıyorum. Üniversite eğitimini de aldığım Kıbrıs'a dönmek ayrı bir mutluluğum. Mert Arıkan'ın yakaladığı başarıyı daha da ileriye taşımak için çok çalışacak,  hayatı paylaştıkça güzelleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Ali Han Sarıcalı kimdir?


Ali Han Sarıcalı, 1998 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.Turkcell Grup'a 2000 yılında katılan Ali Han Sarıcalı, 2000-2002 yılları arasında Yurtdışı İş Geliştirme ve Operasyonlar Fonksiyonu'nda sırası ile Novacell-Ukrayna, Moldcell-Moldova, Geocell-Gürcistan, Azercell-Azerbeycan operasyonlarında Proje Yöneticisi, 2002-2010 yılları arasında Kanal Yönetimi Fonksiyonu'nda Satış Yöneticisi ve Bölge Müdürü görevlerinde bulundu.  Sarıcalı, 2010 yılından bu güne Bireysel Satış Perakende Kanal Yönetimi Fonksiyonu'nda Türkiye Satış Müdürü olarak görev alıyordu. Ali Han Sarıcalı aynı zamanda evli ve bir çocuk babasıdır.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık