Ana Sayfa Gündem Kuzey Kıbrıs Turkcell'den 15 kişiye 15 adet Turkcell T50

Kuzey Kıbrıs Turkcell'den 15 kişiye 15 adet Turkcell T50

Kuzey Kıbrıs Turkcell, 15’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği ‘SURPRIZ’ kampanyasında, 15 müşterisine noter çekilişi ile Turkcell T50 sürprizi yaptı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Kuzey Kıbrıs Turkcell'den 15 kişiye 15 adet Turkcell T50

Türkiye’nin operatör markalı ilk 4G destekli telefonu olma özelliği taşıyan ve yoğun ilgi gören ‘akıllı telefon’ pazarının yeni yıldızı T50, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 15’inci yıl özel hediyesi oldu.

Kampanyaya katılan on binlerce isme de Turkcell yönüne sınırsız konuşma, günlük her yöne sınırsız SMS ve günlük 500 MB internet (data) hediye ediliyor. Hediyeler 15-31 Ağustos tarihleri arasında veriliyor.

Kimler kazandı?

Kampanyada noter huzurunda yapılan çekilişle Turkcell T50 cihaz kazanan isimler şöyle açıklandı:

Ercan Güneş, Düriye Yeşillik, Bahri Küskün, Nejla Aydın, Taner Seyhan, Mustafa Erkan, Nurten Özoğluöz, Melih Düzener, Çağda Yorgancıoğlu, Vural Yıldız, Aliye Çetin, Cafer Aygün, Hülya Şenol, Zilfi Afşin, Mehmet Coşkun
 

‘İşle Aşkı birbirine karıştırdık’

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in “İşle aşkı birbirine karıştırdık” sloganıyla başlattığı ve 14 Ağustos’ta tamamlanan SURPRIZ adı ile anılan 15’inci yıl kampanyasına çok yoğun bir katılım olduğu açıklandı.
Kampanyaya 10 günde 50 bine yakın kişinin katıldığı belirtilirken, 15 kişiye 15 adet Turkcell T50 marka akıllı telefon, noter Enver Sedat Simavi huzurunda yapılan çekilişle verildi.
Sürpriz kampanyası kapsamında birçok Turkcell’liye de günlük Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne sınırsız konuşma, günlük her yöne sınırsız SMS ve günlük 500 MB internet (data) hediye ediliyor.

Ayhan Barış: “15 yıllık geçmiş ve %75’lik pazar payı”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Barış, 15 yıllık geçmişin ardından Kuzey Kıbrıs Turkcell’in % 75’lik pazar payına sahip olduğunu anımsatarak, “Bu ilgiye, güvene ve sevgiye yönelik en anlamlı teşekkürün, kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek olduğunu biliyoruz. Sorumluluğumuz çok büyük bunun farkındayız, büyük Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi olarak çalışmaya devam ediyoruz. 15 yıldır olduğu gibi en ileri teknolojileri müşterilerimize sunmaya, altyapı yatırımlarımızı sürdürmeye, kesintisiz ve kaliteli iletişimin markası olmaya; pazar payı gibi sosyal sorumlulukta da en önde ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

15’inci yıl kampanyasına 50 bine yakın başvuru olmasının kendilerini ayrıca gururlandırdığını belirten Ayhan Barış, “Kampanyamıza gösterilen bu ilgiye teşekkür ederken, hediye kazananları da tebrik ediyoruz. Teknoloji tutkunu insanımıza en çağdaş çözümler üretmek yönündeki çabamız halkımızın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılığını bulmuştur” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık