Ana Sayfa Teknoloji Kuzey Kıbrıs Turkcell’den bayramda 6 milyon SMS

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den bayramda 6 milyon SMS

Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri, 4 günlük bayram tatilinde, sevdiklerine 6 milyonun üzerinde mesaj göndererek, paylaşımda önceliği yine teknolojiye verdi.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2012 Salı 15:07
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den bayramda 6 milyon SMS

Kuzey Kıbrıs Turkcell, Kurban Bayramı’nı içeren 25-28 Ekim tarihlerinde, yine büyük bir yoğunluk yaşadı. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri, 4 günlük bayram tatilinde, sevdiklerine 6 milyonun üzerinde mesaj göndererek, paylaşımda önceliği teknolojiye verdi.

 

 

 

 5 Milyon Dakika Konuşma


Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada bayram boyunca 13 TB data kullanıldığı belirtilirken, yaklaşık 5 milyon dakika konuşma yapıldığına da dikkat çekildi.


“KALİTELİ İLETİŞİMİN ÖNEMİ”


Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkan Bülbül, böylesi özel günlerde kaliteli ve kesintisiz iletişimin öneminin çok daha büyük anlam kazandığına dikkat çekerek, “Kuzey Kıbrıs Turkcell, insanımızı, Türkiye’deki ve dünyadaki sevenleriyle buluşturmada özel bir misyon üstlenmiştir ve insanımızı dünyaya bağlamıştır. Tüm müşterilerimizin sevgi mesajlarına aracılık etmekten, onların iyi dileklerini taşımaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu. Bülbül ayrıca, bayram tatili süresince de özveriyle çalışan Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık