Ana Sayfa Yurt Lefkoşa’da şok! kendi çocuğu ile zorla doğaya aykırı ilişkiye girdi

Lefkoşa’da şok! kendi çocuğu ile zorla doğaya aykırı ilişkiye girdi

Lefkoşa’da kendi çocuğu ile zorla doğaya aykırı ilişkiye girdiği iddiasıyla bugün Lefkoşa Kaza Mahkemesi huzuruna çıkarılan H.D isimli kişi davaları görüşülünceye kadar 2 ay süreyle cezaevine gönderildi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2012 Salı 17:40
Lefkoşa’da şok! kendi çocuğu ile zorla doğaya aykırı ilişkiye girdi

Kıbrıs Postası - Abbas ELMAS


Lefkoşa’da kendi çocuğu ile zorla doğaya aykırı ilişkiye girdiği iddiasıyla bugün Lefkoşa Kaza Mahkemesi  huzuruna çıkarılan H.D isimli kişi davaları görüşülünceye kadar 2 ay süreyle cezaevine gönderildi.

 

Mahkemede olayla ilgili bulguları aktaran Lefkoşa Polis Müdürlüğü Adli Şube’de görevli polis memuru Şerif Avcil, zanlı H.D’nin 8 aralık 2012 tarihinde Lefkoşa’da meydana gelen “Müstehcem darp ve doğaya aykırı cinsi münasebet”  suçundan methalder olduğunu söyledi.

 

SORUŞTURMA TAMAMLANDI


Zanlı hakkında başlatılan polis soruşturmasının tamamlandığına daikkat çeken polis memuru Şeref Avcil, zanlının H.D’nin verdiği gönüllü ifadede suçunu kabul ettiğini, TC-KKTC vatandaşı olduğunu, işsiz ve Lefkoşa’da ikamet ettiğini dile getirerek, zanlının davalarında hazır bulunabilmesi için mahkemenin uygun göreceği teminat şartlarına bğlanmasını talep etti.

 

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ


Huzurundaki şahadeti ve zanlı avukatının itirazı olmamasını dikkate alan Lefkoşa Kaza Mahkemesi Yargıcı Hale Ahmetraşit, zanının işlemiş olduğu suçun ciddiyetine dikkat çekerek, zanlının davalarında hazır bulunabilmesi için 2 ay süreyle Merkezi Cezaevi’ne hükümsüz tutuklu olarak gönderilmesini emretti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık