Ana Sayfa Siyaset LTB Başkanı Bulutoğluları BES'i suçladı

LTB Başkanı Bulutoğluları BES'i suçladı

LTB Başkanı Bulutoğluları, Belediye Meclisi toplantısının iptal edilmesiyle ilgili BES’i suçladı:

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2012 Salı 08:12
LTB Başkanı Bulutoğluları BES'i suçladı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, dün yapılması gereken Belediye Meclisi toplantısını, BES yönetiminin tavırları sonucu iptal ettiklerini açıkladı.


Belediye Basın Bürosu aracılığıyla açıklama yapan Başkan Bulutoğluları, geçtiğimiz cuma günü yapılan Belediye Meclisi toplantısında, hem toplantı girişinde, hem de toplantı esnasında ve çıkışında meclis üyelerinin, çalışanların sözlü ve fiili hakaretine uğradıklarını savunarak, olayların polis vasıtasıyla önüne geçildiğini kaydetti.


BES yetkililerinin dünkü toplantıya yine çalışanları davet ettiğini anımsatan Bulutoğluları, amacın yine toplantıyı provoke etmek olduğunu söyledi.


Kendisinin ve Belediye Meclisi üyelerinin buna anlam veremediğini ifade eden Bulutoğluları, açıklamasını şöyle tamamladı:


“Biz onların iyiliği için sorunlarını çözmeye çalışıyoruz, bunun için de toplantı düzenliyoruz. İşte toplantıyı bu nedenden dolayı iptal emek zorunda kaldım. Çünkü, polisle çalışanlarımı karşı karşıya getirmek istemedim. Meclis üyelerinin de zarar görmesini istemedim. BES Başkanı ve yönetim kurulunun bu tavırlarına bir anlam veremiyorum. BES yönetim kurulunun bazı üyeleri siyasete mi bulaştı veya siyasi bir oluşum içine mi girdiler, bilmiyorum. Toplantıyı bir sonraki tarihe erteledim. Kamuoyunun bilgisine getiririm.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

"YENİDEN ADAY OLACAĞIM”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık