Ana Sayfa Kültür & Sanat LTB-EMAA ÇOCUK KURSLARI SERGİSİ

LTB-EMAA ÇOCUK KURSLARI SERGİSİ

Lefkoşa Türk Belediyesi ve Akdeniz-Avrupa Sanat Derneği iş birliğinde düzenlenen 2018 Yaz Dönemi Çocuk Kurslarının sergi açılışı yapıldı, kurslara katılan çocuklara belgeleri takdim edildi.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2018 Salı 13:54
LTB-EMAA ÇOCUK KURSLARI SERGİSİ

Lefkoşa Türk Belediyesi  ve Akdeniz-Avrupa Sanat Derneği  iş birliğinde düzenlenen 2018 Yaz Dönemi Çocuk Kurslarının sergi açılışı yapıldı, kurslara katılan çocuklara belgeleri takdim edildi. 
LTB’den yapılan açıklamaya göre, Başkent Sanat Merkezi’nde yer alan etkinliğe LTB Başkanı Mehmet Harmancı, EMAA Başkanı Zehra Şonya, kurslara katılan çocuklar ve aileleri ile sanatseverler katıldı.

BAŞKAN HARMANCI: “EMAA İLE BU YOLU KARARLI ŞEKİLDE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Eğitmenlerden Ozan Özgenler’in açılış konuşmasının ardından LTB Başkanı Mehmet Harmancı kısa bir değerlendirme yaparak, sanatın toplumlar geleceği açısından önemini vurguladı.
EMAA ile iş birliğinde üç yılı aşkın süredir gerçekleştirilen kursların sergi açılışına katılmaktan her daim büyük keyif aldığını, sanatla yetişen çocukları görmenin ülke için çok önemli olduğunu vurgulayan Harmancı, kursa katılım ve ilginin her dönem artmaya devam ettiğini ifade etti.
LTB Başkanı Harmancı, etkinlikteki yoğun katılımın LTB ile EMAA’nın kardeşliklerinin ürünü olduğunu kaydederek, bu yolu yürümeye daha kararlı şekilde devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık