Ana Sayfa Gündem LTB'den çocuk gözü ile resim şöleni

LTB'den çocuk gözü ile resim şöleni

LTB, Deniz Plaza sponsorluğunda “çocuk gözü ile” isimli resim şöleni düzenlendi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
LTB'den çocuk gözü ile resim şöleni

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından Deniz Plaza sponsorluğunda “çocuk hakları” temalı “Çocuk Gözü İle “ isimli resim şöleni düzenlendi.
Şölende, karikatür yarışmasında ödül alanlara da ödülleri verildi.

Deniz Plaza’da düzenlenen şölende konuşma yapan Lefkoşa Türk Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, düzenlenen şölende ilkokul çocuklarının resim yaparak güzel vakit geçirmelerinin sağlanmasının yanı sıra orta okul öğrencilerinin katıldığı karikatür yarışmasında da yapılan eserlerin çok güzel olduğunu kaydetti.

Düzenlenen etkinliğin önemine de vurgu yapan Harmancı, kamu-özel işbirliğinin de tüm kesimlere örnek olmasını istedi.

Etkinliğe sponsor olan Deniz Plaza sahibi Turgay Deniz de, etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, LTB ve katılımcılara teşekkür etti.
Ortaokullar arası düzenlenen karikatür yarışmasında ödül alanlara ödülleri LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Deniz Plaza sahibi Turgay Deniz tarafından verildi.

Yarışmada birinciliği Yakın doğu Koleji’nden Negin Malekpour, ikinciliği Bayraktar Ortaokulu’ndan Elena Voklova, üçüncülüğü de Bayraktar Ortaokulu’ndan Doğa Bahceci aldı. Yarışmada mansiyon ödülünü alanlar ise şöyle: “Dilara Özata/ Şehit Zeka Çorba Ortaokulu, Aleyna Keskin/ Bayraktar Ortaokulu, Tacettin Karaduman/ Oğuz Veli Ortaokulu, Reyhan Özgenç/ Oğuz Veli Ortaokulu ile Çağla Özdemir/ Ted KKTC” TAK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık