Ana Sayfa Kültür & Sanat MAGEM 5. olağan genel kurulu yapıldı

MAGEM 5. olağan genel kurulu yapıldı

Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) Başkanlığına Engin Erçelik getirildi. MAGEM 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 17:31
MAGEM 5. olağan genel kurulu yapıldı

MAGEM 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) Başkanlığına Engin Erçelik getirildi.


Mağusa Kültür ve Kongre Merkezi’nde dün gerçekleştirilen Genel Kurul’da, Divan Başkanlığını Sevilay Küçüksu yaptı. Faaliyet raporu, mali rapor ve denetim raporunun onaylanmasının ardından genel kurulda, seçime geçildi.

 

Seçimde  Başkanlığa Engin Erçelik, Genel Sekreterliğe Cansu Canalp, Mali Saymanlığa İzzet Kaçmaz, Örgütlenme Sorumlusu görevine Berk Saygı, Kültür ve Sanat Sorumluluğuna Hüseyin Kaptan, Eğitim Sorumluğuna Bedia Tekbıyık, Sosyal Sorumluluk görevine Hasan Oğuzkan, Dış İlişkiler Sorumluluğuna Mertkan Hamit, Spor Birimi Sorumluluğuna Mustafa Şemi, Sosyal Aktiviteler Sorumluluğuna Erda Can ve Basın Yayın Sorumluluğuna Ahmet İlktaç getirildi.

 

Denetleme Kurulu Başkanı Erde Kaptan, üyeler Çiler Demirtay ve Fesra Bademli, Ceza ve Disiplin Kurulu’na ise Başkan Olcayto Seyis, üyeler Bahire Güzer ve Emine Özarı oldu.

 

Genel kurulda konuşma yapan MAGEM Başkanı Engin Erçelik, kısa zamanda 44 faaliyet alanında bin 600 katılımcıya ulaştıklarını söyledi ve çalışmalarını anlattı.

 

Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp da, MAGEM projesinin Kıbrıs Türk yerel yönetimler tarihinin “en kutsal ve en önemlisi” olduğunu söyledi.

 

Kayalp, Gazimağusa Belediyesi’nin, ülkede en kutsal varlık olan gençlerin daha iyi, daha sağlıklı ve zengin bir sosyal alanda gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Kayalp, MAGEM’in amacının çocuklara ve gençlere aile ve okul dışında üçüncü bir yuva olup, onların spor, sosyal, kültürel ve her türlü eğitim alanında gelişmelerine katkı koymak olduğuna vurgu yaptı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

G.MAĞUSA’DA KİLİSE KORUMA ÇALIŞMALARI...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık