Ana Sayfa Dünya Mağusa’da “Ehl-i Keyif” isimli barda kavga çıktı

Mağusa’da “Ehl-i Keyif” isimli barda kavga çıktı

Mağusa’da “Ehl-i Keyif” isimli bara giderek içeriye girmek isteyen ancak zanlıların aşırı alkollü ve zanlı Jaluta’nın yüzünün kanlı olduğu gerekçesiyle zanlıları içeri almayan bar görevlisi Cengiz Çalışır ciddi şekilde darp edildi. Mağusa’da faaliyet gösteren “Ehl-i Keyif” isimli bara girmek isteyen ancak alkollü oldukları gerekçesiyle konu bar

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2017 Çarşamba 13:18
Mağusa’da “Ehl-i Keyif” isimli barda kavga çıktı

Bar çalışanının dişini ve burnunu kırdılar.

Mağusa’da “Ehl-i Keyif” isimli bara giderek içeriye girmek isteyen ancak zanlıların aşırı alkollü ve zanlı Jaluta’nın yüzünün kanlı olduğu gerekçesiyle zanlıları içeri almayan bar görevlisi Cengiz Çalışır ciddi şekilde darp edildi.

Mağusa’da faaliyet gösteren “Ehl-i Keyif” isimli bara girmek isteyen ancak alkollü oldukları gerekçesiyle konu bara alınmayan zanlı Feras Jaluta, Ahmad Khalifa ve Enmar Abdulkarem, kavga ettikleri bar çalışanı Cengiz Çalışır’ı ciddi şekilde darp ederek burnunu ve dişi kırmak suretiyle vahim zarara uğrattılar.

“Ciddi darp”, “Vahim zarar”, “Rahatsızlık” ve “Sarhoşluk” suçlamalarıyla ilgili olarak tutuklanarak dün Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı Jaluta, Khalifa ve Abdulkarem aleyhine 2’şer günlük tutukluluk süresi temin edildi.

ZANLI JALUTA’NIN YÜZÜNÜN KANLI VE ALKOLLÜ OLDUKLARI GEREKÇESİYLE BARA ALINMADILAR..

. Meselenin tahkikat memuru Engin Yıldız, zanlı Feras Jaluta, Ahmad Khalifa ve Enmar Abulkarem’in 26 Aralık tarihinde saat 01:30’da Mağusa’da faaliyet gösteren “Ehl-i Keyif” isimli bara giderek içeriye girmek istediklerini ancak zanlıların aşırı alkollü ve zanlı Jaluta’nın yüzünün kanlı olduğu gerekçesiyle zanlıları içeri almayan bar görevlisi Cengiz Çalışır’ı ciddi şekilde darp ederek burnunun ve dişinin kırılmasına neden olduklarını açıkladı.

Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Yıldız, her 3 zanlının da 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti. Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Gökhan Asafoğulları, zanlı Feras Jaluta, Ahmad Khalifa ve Enmar Abdulkarem’in tahkikat maksatları bakımından 2’şer gün süreyle poliste tutuklu kalmalarına emir verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

YUNANİSTAN'DA LİSELİLER EĞİTİM BAKANI'NIN MAKAMINI BASTI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık