Ana Sayfa Dünya Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti

Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti

Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti. Bakanlık basın bürosundan verilen bilgiye göre, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya, yeni hükümetin ülke için hayırlı olması temennisinde bulunarak, Serdar Denktaş’ı Maliye Bakanlığı’nda ülke ekonomisi için gösterdiği istikrardan dolayı tebrik etti.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2018 Çarşamba 17:29
Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti

Maliye Bakanı Denktaş, Kktc Alevi Kültür Merkezi Heyetini Kabul Etti

Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti.

 

Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti.  Bakanlık basın bürosundan verilen bilgiye göre, KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Metin Kaya, yeni hükümetin ülke için hayırlı olması temennisinde bulunarak, Serdar Denktaş’ı Maliye Bakanlığı’nda ülke ekonomisi için gösterdiği istikrardan dolayı tebrik etti.

Ziyarette ayrıca, Cemevi Kültür Kompleksi hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, hükümet programında inanç, insan hak ve özgürlüklerine gerekli önemin verilmesinden ötürü duyulan memnuniyet dile getirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

AY'A GÖNDERİLEN TOHUMLAR FİLİZLENDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık