Ana Sayfa Dünya Manisa'lı gaziler işyeri sahiblerini ziyaret ettiler

Manisa'lı gaziler işyeri sahiblerini ziyaret ettiler

Manisa'lı Gaziler Demirci İlçesinde bulunan işyeri Sahiplerini ziyaret edip.Çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2017 Pazartesi 14:59
Manisa'lı gaziler işyeri sahiblerini ziyaret ettiler
Demircili gaziler Açıl Otogaz 'ı ziyaret etti Manisa ‘nın Demirci ilçesi Muharip Gaziler Derneği Demirci Şube Başkanı Kamil Aydemir başkanlığındaki heyet Açıl Otogaz- Demirci ‘yi ziyaret etti.   Demircili gaziler Açıl Otogaz 'ı ziyaret etti      Manisa ‘nın Demirci ilçesi Muharip Gaziler Derneği Demirci Şube Başkanı Kamil Aydemir başkanlığındaki heyet Açıl Otogaz- Demirci ‘yi ziyaret etti.
Demirci ‘de yeni bir anlayışla hizmet vermeye başlayan Açıl Otogaz-Demirci ‘yi ziyaret sırasında işletmenin sahibi Hasan Açıl ve Mesul Müdür Emin Yapar tarafından karşılanan heyet ile uzun süre sohbet edilip anılar tazelendi.

Gaziler günü dolayısıyla halkın kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan oldukça memnun olduklarını belirten dernek Başkanı Aydemir “ Açıl Otogaz işletmesinin değerli yetkilileri yoğun mesaileri arasında bize zaman ayırdılar, kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bu ziyaretten oldukça mutlu ayrılıyoruz “ dedi.

İşletme sahibi Açıl ve müdür Yapar ise “ Gazilerimizin gününü kutluyoruz, kendilerine Türk Milleti olarak müteşekkiriz ve şükranlarımızı sunuyoruz “ dediler.

 

  

İşletmeyi gezen heyet Demirci ilçesinde ilk kez verilmeye başlanan LPG ‘li araçların sızdırmazlık raporu, montaj, plan ve projelendirmelerle ilgili bilgi de aldı.
 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

AŞIRI SICAKLARDAN 5 KİŞİ ÖLDÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık